reklamı kapat

Önde Gelen Ödeme Firması XRP İddialarını Yanıtladı!

Ripple, Intermex ile olan ortaklığında hayal kırıklığı yarattı.
23:00
22 Mart 2020

ABD ve Latin Amerika arasında ödeme yapılmasına aracılık eden en büyük firmalardan birisi olan Intermex, Mart ayında yayınladığı raporunda Ripple (XRP) kullanmayacağını belirtmişti. Daha önce Ripple ile ortaklık imzalayan Intermex’in yaptığı bu açıklama kafaları karıştırdı ve firma yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Bazıları Intermex’in Meksika için Ripple tabanlı hizmetler kullanacağını iddia etse de firma bunu yalanladı.

Intermex, Ripple’ı Ne Amaçla Kullanacak?

Intermex aslında yaptığı ilk açıklamada önde gelen piyasalarda XRP tabanlı On-Demand-Liquidity kullanmayacağını, bunun yerine ek ürünlerde Ripple’dan yardım alacağını açıkladı. Intermex CEO’su Robert Lisv konu hakkında yaptığı açıklamada Ripple’dan çekirdek piyasalar için yardım almayacaklarını birinci elden açıkladı.

Lisv buna ek olarak daha yeni piyasalarda hızlı büyümek adına Ripple kullanacaklarını ve yardımcı ürünler için bundan faydalanacaklarını belirtti. CEO, Ripple’ın Meksika gibi ülkeler için çare olamayacağını ancak yine de firma ile yaptıkları ortaklıktan gurur duyduklarını belirtti.

Intermex daha önce yaptığı bir açıklamasında varlığını Afrika bölgesine genişletmek istediğini belirtmişti. Afrika’nın nispeten yeni bir piyasa olduğu göz önüne alındığında, Intermex’in Ripple ürünlerini burası için kullanacağı tahmin ediliyor.

Ripple bu haber ile yatırımcıları üzse de, bundan birkaç gün önce yeni bir ortaklık duyurusu ile insanları yeniden heyecanlandırmıştı. XRP kullanımı özellikle bu ortaklıklara bağlı olarak artma potansiyeline sahip ve bu da doğal olarak fiyata yansıyan olumlu bir gelişme konumunda.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.