X


NFT Çılgınlığı Devam Ediyor! Bu Altcoin Son 1 Yılda %150.000 Arttı

Bu kripto para birimi son 1 yılda %150.000'den fazla arttı.
13:54
22 Ağustos 2021
NFT Çılgınlığı Devam Ediyor! Bu Altcoin Son 1 Yılda %150.000 Arttı

Son dönemde şaka kripto para birimlerine artan ilgiyle birlikte blok zinciri oyun token’ları da popüler bir hal almaya ve yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı. Öyle ki artan popülarite ile birlikte bazı oyun token’ları inanılmaz derecede artış yaşadı. Bunların arasında adını son dönemde sıkça duyduğumuz Axie Infinity (AXS) de yer alıyor.

Axie Infinity Son 1 Ayda %260 Arttı

Ethereum tabanlı blockchain oyun platformu Axie Infinity’nin kendi kripto para birimi Axie Infinity Coin (AXS), piyasaya çıktığından beri yüksek fiyat artışları ile yatırımcısını her zaman sevindirmeyi başardı.

Geçtiğimiz ay 27 dolar bandında işlem gören Axie Infinity Coin bu ay yaklaşık %260 artış yaşayarak 78 dolara kadar yükselmeyi başardı. Bu fiyat performansı ile birlikte AXS, bu ay en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Axie Infinity Coin (AXS), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %3lük bir düşüşle 78,74 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

AXS 1 Yılda %150.000’lik Rekor Bir Artışa İmza Attı

2020 yılının Kasım ayında işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘de 0.10 dolardan listelenmeye başladı. Bugün itibarıyla ise gün içerisinde 82 dolara ulaşarak tarihi bir rekora imza attı.

Öte yandan piyasaya çıktığı ilk günden bu yana neredeyse %150.000’lik inanılmaz bir artış performansı gösteren kripto para birimi bu artışla birlikte yatırımcılar arasında çok konuşulan bir varlık haline geldi.

Buna ek olarak şu anda piyasada toplamda 60,907,500.00 AXS bulunuyor. CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte 1,03 milyar dolar günlük işlem hacmine sahip olan kripto para birimi piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimleri arasında 35. sırada yer alıyor.

Axie Infinity (AXS) Nedir?

Axie Infinity, kripto para biriminin oyunla buluştuğu bir Ethereum tabanlı blockchain oyun platformudur. Axie’nin misyonu, blok zincir teknolojisini kitlelere eğlenceli bir şekilde sunmaktır.

Kullanıcılar, oyun oynayarak Axie Infinity Shard token’i (AXS) ve diğer oyun içi token olan Smooth Love Potion’u (SLP) kazanabilmektedirler. Oyuncular AXS kazanmak için Pokemon’dan ilham alan bu evrende Axies üretir, yükseltir ve savaşırlar.

CryptoKitties NFT koleksiyonu gibi, Axies de sevimli dijital evcil hayvanlardır ve her biri benzersizdir. Ayrıca alınıp satılabilen, takas edilemeyen token’lardır (NFT).

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar