X


NBA Top Shot Etkinliğine Aşırı İlgi!

NBA Top Shot NFT etkinliğine, dünyanın her yerinden yüz binlerce insan katıldı.
22:51
5 Mart 2021

NBA Top Shot çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Bugün TSİ 20.00’de başlayan NBA Top Shot etkinliği dünyanın her yerinden binlerce katılımcıyla gerçekleştirildi.

NBA Top Shot Paketi Nedir ?

NBA Top Shot paketleri, NBA oyuncularının özel anlarını konu alan bir dizi NFT’lerden oluşur. Platformda, NBA oyuncularının üç özel anını içeren bir paket satışa çıkarılır. NBA Top Shot paketleri 14 dolardan satışa çıkarılırken, katılımcılar her etkinlikte sadece bir paket açma hakkına sahip olur. Paket açılımı ile birlikte rastgele üç özel kart katılımcının hesabına aktarılır. Bu kartlar daha önce de belirttiğimiz gibi NBA oyuncularının özel anlarını barındırıyor. Kullanıcılar daha sonra isterlerse bu özel NFT’leri satışa çıkarabiliyor. Bununla birlikte; NFT değeri sıralamaya göre ücretlendirilirken, yüzlerce hatta binlerce dolardan alıcı bulabiliyor.

NBA Top Shot NFT’lerine Yoğun İlgi

Jeff Eisenband moderatörlüğündeki etkinlik Twitch üzerinden yayınlandı. Sınırlı sayıdaki Top Shot paketleri yoğun ilgi gördü. Yaklaşık olarak 61,086 paket için 220,000’i aşkın katılımcı sıraya girdi. Çoğu katılımcı beklediği paketi alamadı. Twitter üzerinden sahip olduğu paketleri paylaşan katılımcılar ise on binleri aştı. NBA Top Shot resmi sitesi üzerinden duyurulan etkinlikler devam edecek. Bir sonraki NBA Top Shot etkinliği, resmi Twitter hesabındaki duyuruya göre yarın yani 6 Mart 2021’de Türkiye saati ile 18.00’da gerçekleştirilecek. Ayrıca site, aşırı yoğunluk nedeniyle şu anda kayıt alamıyor. NFT takipçilerinin NBA Top Shot resmi sitesini anbean takip etmesi gerekir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son olarak; NFT’ler kripto sektörüne damga vurmaya devam ediyor. NBA özelinde Dallas Mavericks sahibi Mark Cuban, Dirk Nowitzki ve Luka Doncic temalı bir dijital koleksiyon paylaştı. NFT tokenleri’nin NBA platformunda bu derece ilgi görmesi sıkı NBA takipçilerinin takımlarını desteklemesinin bir yolu belki de.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar