X


Mike Novogratz, Ayı Piyasasına İşaret Etti! Kripto Paralardaki Düşüş Devam Edecek Mi?

Galaxy Digital'in CEO'su Mike Novogratz, yatırımcıları ayı piyasasına karşı uyardı. 2022'nin başında piyasada artış beklemiyor.
08:50
15 Aralık 2021
Mike Novogratz, Ayı Piyasasına İşaret Etti! Kripto Paralardaki Düşüş Devam Edecek Mi?

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, son birkaç aydır kripto para piyasasında yaşanan düşüş göz önüne alındığında kripto para birimlerinin 2022’ye sert bir başlangıç ​​yapmasını beklediğini belirtti.

Mike Novogratz: 2022 Kripto Paralar İçin Sert Geçebilir

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, geçtiğimiz günlerde CNBC ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda, kripto paranın yükseliş senaryosunun dışında “yana” veya “aşağıya” gidebileceğini söyledi.

Novogratz, röportajın devamında şu ifadelere yer verdi;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Kripto paralar yükseklerden çok şey çıkardı. O yüzden şu anda ağır işlem görüyor.”

Öte yandan ünlü CEO, devam eden borsa düzeltmesinin kripto çalışmalarına bir anahtar atabileceğini açıkladı. ABD hisse senedi piyasasına hakim şirketler olan Apple, Tesla, Nvidia’nın fiyat grafiğinin artık teknik açıdan kırıldığına işaret ediyor. Bu nedenle, hisse senetlerinin Aralık ayında zayıf performans göstermesini ve Ocak ayında ezici bir başlangıç ​​yapmasını bekliyor.

Novogratz’ın Orta Vadeli Tahminleri

Kripto patronu, orta vadede kripto piyasasının durumu hakkında endişelenmediğini çünkü sürekli olarak insanların kripto para sektörüne giriş yapmaya hazırlandığını gördüğünü söyledi.

Novogratz, piyasa hakkındaki tahminlerinden bahsederken boğaların muhtemelen 42.000 dolarlık önemli destek seviyesini tutabileceğini yineledi. Ek olarak NYDIG’nin sektöre para akışı konusundaki fikrini belirtmek için bugüne kadar açıklanan 1 milyar dolarlık devasa finansman turundan bahsetti.

Ayrıca Novogratz’a göre lider kripto para birimi Bitcoin, bu yıl kurumsal bir varlık sınıfı olmaktan çıkıp sezgisel bir varlık sınıfına dönüştü.

Merkezi Olmayan Finans İçin Büyük Bir Yıl

Yatırımcılar 2021’de merkezi olmayan finans projelerine pek sevgi göstermese de Novogratz gelecek yıl işlerin değişmesini bekliyor.

Galaxy Digital CEO’su, DeFi‘nin 2022’de büyük olasılıkla hüküm süreceğini öngörüyor. Novogratz ayrıca sektörün düşük performansını, düzeltilebileceğine inandığı “müşterini tanı” sorunlarına da bağlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar