Metaverse Coin’lerde Son Durum: MANA ve SAND Fiyat Beklentileri

Kripto para piyasası son iki gündür yükseliş grafikleri ile ilerliyor ve metaverse coin’ler de bu yükselişten payına düşeni alıyor.
13:29
22 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Uzun zaman sonra kripto para birimleri nihayet yukarı yönlü hamleler yapmaya başladı. Bu noktada özellikle metaverse coin’lerin fiyat hareketlerinin merakla takip edildiği görülüyor. Çünkü pek çok yatırımcı metaverse coin’lerin geleceğine güvendikleri için yatırım yaptılar ve yükseliş hamlelerini takip ediyorlar.

MANA Fiyat Beklentileri

Metaverse kategorisinde işlem hacmi bakımından en büyük ilk token olan Decentraland (MANA), yazının kaleme alındığı an itibari ile 3,32 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde yaklaşık olarak %3’lük artış yaşayan MANA, 5,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile de en büyük 27. kripto para konumunda bulunuyor.

MANA ATH seviyesini 25 Kasım’da 5,9 dolar ile görmüştü ve yaşanacak bir yükseliş ile birlikte analistler MANA’nın yeni bir ATH kaydedebileceğini düşünüyor. Eğer Bitcoin fiyatı bir süre daha pozitif hareketini devam ettirirse MANA’nın güç toplaması zor olmayabilir.

SAND Güncel Durum

Öte yandan piyasanın en popüler metaverse coin’lerinden olan The Sandbox da (SAND) yukarı yönlü hamleler yapıyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada 5,1 dolardan işlem gören SAND, son 24 saatte yaklaşık olarak %2 artış yaşadı. 4,6 milyar dolar piyasa değerine sahip olan SAND, metaverse kategorisindeki en büyük 3. kripto para birimi iken tüm sıralamada en büyük 37. kripto para olarak karşımıza çıkıyor.

SAND tüm zamanlar rekorunu 25 Kasım’da 8,44 dolar ile kırmıştı. Dolayısıyla yeni bir ATH gelmesi halinde SAND’in büyük bir artış kaydedeceğini ifade edebiliriz. Analistler SAND için ilk hedefin 10 dolar olduğunu düşünüyor. Ancak bu noktada artışların yaşanması için genel piyasa görünümünün de yukarı yönlü olması gerektiğini unutmamak gerekiyor.

Bunlara ek olarak tüm piyasada olduğu gibi metaverse coin piyasasında da yukarı yönlü hamleler görülüyor ve analistlerin özellikle 2022 yılı için metaverse ekosistemine çok güvendiği ifade ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar