X

Meme Tokenler Son Durum! Dogecoin, Shiba Inu ve Floki Inu Fiyat Tahminleri!

Hızlı para kazandıran meme tokenler aynı hızda yatırımcısını zarara sokacak mı?
22:15
3 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Geçtiğimiz kripto para yatırımcıları güçlü topluluklarıyla ön plana çıkan birçok meme tokenden ciddi kazançlar elde etti. Elon Musk’ın Dogecoin pompalaması ve “Shiba Inu” cinsi bir köpek alarak ona “Floki” ismi vermesi de diğer iki meme tokenin fiyatının uçmasına sebep oldu. Hatta “Baby Shark” isimli şarkıyı “Baby Doge” olarak değiştirip paylaşması da farklı bir meme tokenin fiyatını harekete geçirmişti.

Game Stop macerasından bu yana Elon Musk’ın bu güçlü meme token topluluklarıyla gizli bir anlaşması var gibi görünüyor. Belki de sadece kitlelere hükmetmek hoşuna gidiyordur veya tüm bunlar kendisinin de söylediği bir eğlenceden başka bir şey değildir. Bu bambaşka bir konu ve detaylı irdelenmesi gerekiyor. Gelelim popüler meme tokenlerin güncel fiyat görünümlerine!

Dogecoin (DOGE)

DOGE 0,1310 dolar destek ve 0,2204 dolar direnç arasında bir kanalda işlem görüyor. İşlem hacmi bugünlerde oldukça düşük ve bu durum da yatırımcıların daha güçlü bir hareket için gerekli enerjiyi toplayamadığını gösteriyor. Bu durumda, devam eden yatay görünüm önümüzdeki günlerde de olasıdır.

Dogecoin, yazı hazırlandığı sırada 0,171 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Shiba Inu (SHIB)

SHIB‘nin fiyatı dünden beri neredeyse değişmedi. Sadece %1.12 düştü. SHIB’nin oynaklığı, düşen ticaret hacmine karşı en düşük seviyelerinde. Şu anda, oran destek ve direnç alanlarından uzak olduğu için ne boğalar ne de ayılar hakim durumdadır.

Yazı hazırlandığı sırada 0.00003340 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Fiyatın 0.000035 dolar desteğini kaybetmesi iyi olmadı ve Bitcoin’in olası sert düşüşlerinde 0.00003 seviyesi ve altını riskli biçimde test edilebilir.

Ayıların baskısı devam ederse, fiyat en fazla likiditenin bulunduğu bölgeyi kısa süre içinde 0,000028 dolar civarında test edebilir.

Belki de önümüzdeki günlerde piyasanın daha da negatife dönmesiyle birlikte başına bir sıfır daha alır. Sürekli olarak sıfır atan ve 10x kazanç kovalayan yatırımcıları bu durum ciddi anlamda üzer. Ancak boğaların şimdiye kadar biriktirdiği yüklü miktarlar böylesi bir düşüş için olmasa gerek, yeni yakım haberlerini izlemekte fayda var bu konuda fiyatı destekleyici bir sürpriz gelebilir.

Floki Inu (FLOKI)

Reklam anlaşmaları, Fenerbahçe ile girdikleri iş ortaklığı ve daha fazlasıyla Floki’yi duymayan kalmadı. Ama bu hype zayıflamış görünüyor. FLOKI, 0,000115 ABD dolar direncini yanlış bir biçimde kırdı. Zamanlama Bitcoin düşüşüyle denk geldi eğer bu bölge korunamazsa 0.00009675 bölgesi kısa vadede test edilebilir.

Yazı hazırlandığı sırada 0,0001084 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar