X

LAND Sahiplerine Müjde! Airdrop Geliyor, The Sandbox (SAND) Duyurdu!

Erken dönem LAND yatırımcıları için önemli bir airdrop programı başlatıldı. İşte detaylar!
20:46
14 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

The Sandbox’ın metaverse arsalarından alım yapan yatırımcılar bugün oldukça keyifliler. Projenin son yaptığı duyuruya göre LAND sahiplerine airdrop geliyor. Peki kim ne kadar token alabilecek, programın detaylar neler?

LAND Sahiplerine SAND Token Dağıtılacak

Sandbox, LAND mülkiyetine dayalı olarak Ocak 2022’de bir SAND airdrop’u planlıyor. 2021 yılında The Sandbox Metaverse‘de 20.000’dan fazla oyuncu ilk oyna ve kazan sezonunu tecrübe etti. Ocak 2022 itibariyle, Sandbox 17.000’den fazla LAND sahibine 80 milyonun üzerinde SAND tokeni dağıtacak. Geçtiğimiz yıl LAND alarak projeyi destekleyen yatırımcılara bir teşekkür mahiyetinde düzenlenen airdrop büyük bir sürpriz oldu.

20 Aralık 2021 00:00:00 UTC (anlık görüntü saati) itibariyle en az bir LAND sahibi olan herkes ödül almaya hak kazanacaktır. Yani şu an LAND almanızın size bu konuda bir faydası olmayacak.

Airdrop Miktarı Nasıl Hesaplanır?

Öncelikle erken dönemde LAND satın alan yatırımcılar daha şanslı, buna göre puanlama yapılıyor. Ardından toplam puan (taban puan + bonus puan), hangi ödülü alacağınızı belirlemek için aşağıdaki tablo kullanılacak.

LAND mülkünüzü ön satışlardan biri sırasında satın aldığınız ve 20 Aralık 2021 saat 00 AM UTC itibarıyla söz konusu LAND’O elinde tuttuğunuz sürece, o LAND için Elmas El çarpanına hak kazanırsınız.

İşte bir örnek:

Halihazırda 7 LAND‘e sahipseniz, toplam 7 puan olmak üzere taban puandan 7 puanınız olur. Bu sizi Eşsiz katmana (Unique) yerleştirir ve 100 SAND hakkedişiniz olur. Şimdi, bu LAND’lerin 6’sı ilk Ön Satıştan: THE HUB (Bölüm 1) ise, bu 6 LAND’in her biri için 3 bonus puan alırsınız. Bu sizi toplam 7 + (3×6) = 25 Puana getirir ve sizi Mülk Sahibi (Proprietor) katmanına yerleştirir ve 250 SAND alırsınız. Şimdi, ilk Ön Satıştan bu 6 LAND’ın orijinal alıcısıysanız, üzerlerinde Diamond Hand (elmas eller) çarpanı alırsınız! Hesap şimdi 7 + (3x6x2) = 43 Puan. Bu puanla artık Magnate kademesine yerleştirilirsiniz ve 500 SAND kazanırsınız.

Airdrop İçin Ne Yapmanız Gerekiyor?

20 Aralık tarihinden önce LAND almış olmasınız. Programın amacı projeyi destekleyen özellikle erken dönem yatırımcılarını ödüllendirmek olduğu için bu duyuruyu talihliler belirlendikten sonra yaptılar. Eğer bu tarihten önce LAND aldıysanız hakkedişiniz için herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

SAND, önümüzdeki haftalarda doğrudan uygun cüzdanlara aktarılacaktır. Dağıtılma işlemi Polygon üzerinden yapılacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar