reklamı kapat

“Kripto Para Yatırımı Yapmak İçin İyi Bir Zaman”

CNBC'den Ran NeuNer kripto para piyasasının mevcut durumunu değerendirdi.
9 Ocak 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

CNBC’deki CryptoTrader programının sunucusu Ran NeuNer, sürmekte olan ayı piyasasına ve piyasadaki genel hissiyata rağmen kripto paralara yatırım yapmak için iyi bir zamanda olduğumuzu düşünüyor. Boğaların geleceğine inanan NeuNer soluğu Twitter hesabında aldı:

Faaliyet vs. Hissiyat: Geliştirme faaliyetlerinde/ilerlemede artış gördüğümüz ve hissiyatın dip yaptığı bir noktadayız. Geleneksel olarak faaliyet ve hissiyat birbirine tam zıt kutuplardaysa yatırım yapmak için iyi bir zaman demektir.

Bitcoin şu sıralar 4.000 dolar civarında geziniyor. 6.500 dolarların görüldüğü Eylül 2018 seviyelerinden bu noktaya gelse de Bitcoin fiyatı 2018’de görülen dip seviyeden (3.200 dolar) çok daha iyi bir durumda. Geçen yılın dip seviyesinden beri piyasanın hissiyatı “ümitsiz” olsa da NeuNer gibi analistler durumun o kadar da kötü olmadığını ve iyileşeceğini savunuyor.

Buna rağmen NeuNer’in yorumu birbirinden farklı tepkiler aldı. Bazı kullanıcılar piyasadaki durum ve NeuNer’in tavsiyesi hakkında olumsuz bir görüş bildirdi. Diğerleri ise “şimdi alım yap” klişesini takip etmeyi tercih etti.

NeuNer’in tavsiyesine güvenip güvenmemek size kalmış. Ancak kripto paraların daima volatil bir yapıda olduğunun ve iki yönlü (aşağı ve yukarı) patlamanın da her an yaşanabileceğini aklınızdan çıkarmayın. İhtiyatlı bir şekilde işlem yapın ve bu süreçte duygularınıza zaman zaman ket vurun. Zira bazen akıl ve mantık duygulardan önce gelir ve kazanır.

Kaynak: Coininsider

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER