X


Kripto Para Yatırım Tavsiyeleri

Kripto para yatırım tavsiyeleri nelerden oluşur?
19:56
26 Mart 2021

Kripto paraların inanılmaz. yükselişi bu sektörü bilmeyene birçok kişinin sektöre girmesini sağladı. Kripto para sektörüne yeni girenler ise kazanç elde etmekten çok kayıp yaşama riski ile karşı karşıya. Kripto para sektörüne yeni girenlerin şu an yaşanan boğa piyasası yani devamlı olarak yükseliş durumu sayesinde kazanç elde etmesi mümkün olsa da kullanıcıların bazı düşüşlerde basit hatalar yaparak ciddi zarar etmesi de  mümkün.

Tam olarak bu sebeplerden ötürü kripto para yatırım tavsiyesi almadan önce aslında yatırımcıların kendilerini eğitmesi ve yatırım tavsiyesi almaya gerek duymayacak seviyeye gelmesi gerekiyor. Kripto para yatırım tavsiyeleri yerine kripto para teknik veya temel analiz verileri öğrenip kullanıcıların kendilerini geliştirmesi çok daha faydalı olacaktır.

Kripto Para Yatırım Yorumları

Kripto para yatırım yorumları arasında en çok fayda sağlayacak olanlardan birisi de temel analiz olarak ifade edilebilir. Bir kripto paraya yatırım yapmadan önce bunun temel analizini yapmak oldukça önemli. Projenin arkasında kimlerin olduğu, teknik döküman olarak da bilinen whitepaper’ın okunması, projenin yol haritasının takip edilip bunun ne kadar gerçekçi olduğunun değerlendirilmesi büyük önem taşıyor. Buna ek olarak yol haritasında o tarihe kadar nelerin hayata geçirildiği ve projenin sözlerini tutup tutmadığı da incelenmeli

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Kripto para sektöründe yatırım yapmadan önce dikkat edilecek bir diğer unsur ise piyasaya sürülecek veya sürülmüş olan kripto paranın token arzı ve modeli. Bazı projelerde ön satıştan yüklü miktarda token satıldığı ve bunların kilidinin açılacağı biliniyor. Söz konusu tarihlerle durumlar fiyat üzerinde sert düşüş etkisi yaratabilir. Kripto paraların toplam arzının ve projenin geliştiricileri ile kurucularına ne kadar pay ayırıldığının da yatırım yorumları açısından önemi bir hayli büyük.

Kripto Para Yatırım Siteleri

Kripto para yatırım siteleri aslında kripto para borsaları olarak biliniyor. Kullanıcılar kripto para borsalarından binlerce kripto paraya yatırım yapabilir ve bundan farklı özelliklere de ulaşabilir. Şu an için dünyanın ticari hacme göre en büyük kripto para borsası ise Binance olarak biliniyor. Binance üyeliği açarak kripto para yatırımı yapmak artık hiç olmadığı kadar kolay.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar