X


Kripto Para Sanal Fuarı Nisan 2015

14:29
23 Mart 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin ve kripto para dünyasında al sat veya madencilik gibi günlük değişim gösteren aktiviteler önemli olduğu gibi, uzun vadede ekosisteme fayda sağlayacak konferans, seminer ve toplantı gibi etkinliklerin de bir o kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle CoinTürk olarak bu tip etkinliklere elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Kripto Para Sanal Fuarları 2015’e medya sponsoru olduğumuzu okurlarımıza bildirmek isteriz.

2014 içerisinde yapılan kripto para sanal fuarını takiben, bu yıl yapılması planlanan yeni toplantılar anons edilmişti. 26-27 Şubat 2015 tarihinde yapılan zirveden sonra, bir sonraki sanal fuar 10 Nisan 2015’te yapılacak.

Sanal kripto para fuarı, Bitcoin ve kripto meraklılarını, girişim şirketlerini ve finans dünyası ile kripto para dünyasını bir araya getirecek. Internet üzerinden yapılacak olan etkinliğe Adam Vaziri, Jared Marx, Brian Kelly, Dale White, Ron Quaranta ve Robert Schwentker gibi isimler konuşmacı olarak katılacak.

Cryptomoneyexpo.com üzerinden yapılacak olan fuarda, aynı gerçek fuarlar gibi şirket stantları yer alacak ve isteyenler stantlara giderek firmalardan bilgi alabilecekler. Fuar kapsamında yapılacak olan tüm oturumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Fuara katılmak isteyen şirketler ücret karşılığında stant açabiliyorken, bireysel kullanıcılar ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI