X


Kripto Dahisi Uzmanlar, Roketlenecek Altcoin’i Açıkladı! Beklentiler Yüksek!

Uzmanlar LUNA'yı takip edilmesi gereken kripto paralar listesinde en üst sıralarda yer veriyor
20:05
22 Eylül 2021

Terra ağının yerel kripto para birimi LUNA, Nisan 2019’da piyasaya sürülmesinin ardından bu yana %1.490 artarak yatırımcılarını mutlu etmeyi başardı. LUNA, bu süreçte önemli kilometre taşlarını geride bırakırken 10.9 milyar dolarlık değer ile piyasada en büyük 14. kripto para oldu.

LUNA, İnanılmaz Performansı İle Dikkat Çekti

Kripto para birimleri, 2021 yılında inanılmaz bir boğa koşusu ile sahne aldı. Bunlardan birisi de Luna olarak kayıtlarda yer aldı. %1.000’i aşkın artışa rağmen uzmanlar rallinin devamını öngörüyor. 29 Eylül’de Terra yatırımcılarının uzun zamandır beklediği Columbus-5 ağ yükseltmesi üç protokol ile hayata geçirilecek. Bununla birlikte yakım mekanizasması ile LUNA token’ların dolaşımdan kaldırılması hızlandırılıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Terra ağının algoritması TUSD basımına uyum sağlamak adına LUNA’nın toplam arzını şekillendirir. Terra, Ağustos ayında 185 milyon dolar değerden fazla LUNA yaktı. Bunun ardından gelen yükseltme ile birlikte Terraform Labs tarafında inşa edilen projeler için sigorta sağlanarak kullanıcılar için güvenlik ağı oluşturulması planlanıyor.

Ayrıca Terra ve Solana blok zincirlerini birbirine bağlayan bir köprü oluşturulacak. TUSD’nin merkezsiz uygulamaları oluşturmaya yardımcı olmak için sorunsuz transferi sağalanacak. Son olarak Columbus-5; Terra ve Solana, Cosmos, Polkador arasındaki zincirler arası iletişimi sağlayarak ağın yeteneklerine değer katacak.

Kripto Para Yatırımcıları Dikkat Etmeli

Sonuç olarak uzmanlar LUNA‘yı takip edilmesi gereken kripto paralar listesinde en üst sıralarda yer veriyor 12.000 kripto paranın olduğu bir ekosistemde yatırımcıların birçok seçeneği değerlendirmek istemesi kararsızlıklar doğuruyor. Uzman analist yorumları kripto para yatırımcılarının dikkate aldığı önemli değerler olarak görülüyor.

Kripto para piyasası düzenleyici kurumların baskısına karşı gelerek düşüş trendini reddediyor. Toplam kripto para piyasası değeri 1.8 trilyon dolar seviyelerindeki seyrini sürdürüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI