Justin Sun Yeni Gizli Projesini Duyurdu!

Justin Sun, DLive ve BitTorrent için olan gizli projesini tanıttı.
13:00
12 Ocak 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük 11. kripto para birimi Tron‘un (TRX) CEO‘su ve kurucusu Justin Sun, yükselmek için elinden gelen her şeyi yapıyor gibi gözüküyor.

Tron Bütün Gelişmelere Rağmen Yerinde Sayıyor

Geçtiğimiz günlerde önemli bir merkeziyetsiz yayın platformu DLive’ı satın alan Sun, bundan önce de Poloniex kripto para borsasını ekibin bir parçası yapmıştı. Sun bu haberden de okunabileceği üzere ünlü iklim aktivisti GretaThunberg‘e de 1 milyon dolarlık TRX bağışı yaptı. Bütün bunlara rağmen Tron hala istenilen seviyeye gelemedi ve en yakın rakibi Monero’nun (XMR) 100 milyon dolar gerisinde.

Bunların hiçbirinde istediği fiyat başarısını elde edemeyen Sun, bugün yaptığı bir açıklama ile “gizli projesini” duyurdu. BitTorrent ve DLive platformları için yapıldığı belirtilen bu gizli projenin, BTT ve TRX ekosistemi için milyarlarca fayda sağlayacağı ve en az 100 milyon yeni kullanıcı çekeceği belirtiliyor.

Proje hakkında sadece bu kadar açıklama yapan Sun, detayların yakında belli olacağını ve açıklanacağını da belirtti. Sun’ın daha önceki girişimlerini bilenler ise yeni hamlenin çok büyük bir başarı getireceğinden şüphe duymakta.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Turgay
    3 sene önce

    Eletronik para oluşturma ve kullanma konusunda Türkiye cumhuriyetinin yasası varmı? Yada dünyada yasası varmı?

    28