X


John McAfee Kripto Para Sektörünü Bıraktı Mı?

John McAfee kripto para sektörüne değil, kripto para reklamlarına ara verdiğini açıkladı.
22:00
15 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Siber güvenlik uzmanı olmanın yanı sıra kripto para sektöründe yaptığı açıklamalar ve reklam aldığı birkaç projenin dolandırıcılıkla sonuçlanması nedeniyle adı gündemden nadiren düşen John McAfee, yeni yaptığı açıklamasında kripto para projesi reklamları almayacağını duyurdu.

McAfee: Artık Kripto Para Reklamı Yok

Bundan sonra ”ne olursa olsun” kripto para projeleri ile reklam almayacağını belirten McAfee, bundan sonra kendisini güldürebilen ve buna benzer reklamlar alacağını, sadece çok az sayıda projeyi kabul edeceğini belirtti.  Gelen sorular üzerine kripto para sektöründen tamamen çekilip çekilmediğini de yanıtlayan McAfee, sadece belirli projeler için reklam yapmayı bıraktığını, kripto para sektöründen tamamen çıkmadığını ifade etti.

Aslında McAfee yakın zamanda kendi merkeziyetsiz kripto para borsası McAfeeDex‘i piyasaya sürmüş ve bunun 2020 yılında oldukça iddialı hedefleri olduğunu vurgulamıştı. McAfeeDex piyasaya sürülmesinin üzerinden az bir süre geçmesine rağmen EOS, BNB, NEO ve Tron kripto para birimlerini destekleyeceğini belirtmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar