X


Joe Parys 2 Altcoin Paylaştı! Bitcoin ile Hızla Yükselebilirler!

Ünlü analiste göre bu iki altcoin hızla toparlanacak.
10:15
14 Ocak 2022

Kripto para piyasaları Bitcoin öncülüğünde hareketlerine devam ediyor. Powell açıklamalarıyla hızla yükselişe geçen Bitcoin dün akşam gelen FED açıklamalarıyla yeniden 43.000 doların altına gevşedi. Popüler analist Joe Parys ise yakında gelmesini beklediği toparlanma döneminde hızla fiyatı artabilecek 2 kripto parayı takipçileriyle paylaştı.

HEX

HEX hisseleri yılda ortalama %40 faiz alır. HEX, yüksek faizli, minimum ve merkezi olmayan ilk blockchain mevduat sertifikasıdır. Şimdiye kadar HEX’e sahip 200.000’den fazla cüzdan var. 500 milyon dolardan fazla HEX şimdiye kadar yakıldı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

HEX piyasada ne kadar çok azalırsa, bunu biriktirmeye devam etmek o kadar zor olacak. Joe bu altcoinin yakın gelecekte ciddi fiyatlama yapacağını düşünüyor. Fiyat yazı hazırlandığı sırada %2 artışla 0,23 dolardan alıcı buluyor. Günlük 26 milyon dolar işlem hacmine sahip.

Solana (SOL)

Solana, blockchain DeFi çözümleri sağlamak için izinsiz doğasına dayanan, oldukça işlevsel bir açık kaynak projedir. Projeyle ilgili fikir ve ilk çalışmalar 2017’de başlarken Solana, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından Mart 2020’de resmi olarak başlatıldı.

Solana protokolü, DApp oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Blockchain’in altında yatan hisse kanıtı (proof-of-stake) konsensüsüyle birleştirilmiş bir geçmiş kanıtı (proof-of-history) konsensüsü sunarak ölçeklenebilirliği geliştirmeyi amaçlar. Joe, ikinci olarak Solana için fiyatta radikal artışlar bekliyor. Daha 250 doları geçti ve bunu yeniden yapabilir.

Popüler Analist Yorumları ve Riskler

Daha önce defalarda CoinTürk üzerinden değindiğimiz gibi, popüler analist yorumları yatırımcısına her zaman kazandırmaz. Hatta yeni çıkan projelerde kaybettirme oranı daha da yüksektir. Joe, Ben Armstrong ve bunlar gibi çok sayıda fenomen isim geçimlerini bu işten sağlıyor. Yani okuduğunuz 100x artabilir haberlerinde analistlerin paylaştığı bazı altcoinler reklam içeriği de olabilir. Bunu incelerken bir tespit edemiyoruz çünkü böyle bir detaya değinmek gereği duymuyorlar.

Hiç kimseden yatırım tavsiyesi almamanız ve yatırım kararlarını bireysel araştırmalarınızla şekillendirmeniz bu yüzden önemlidir. İnternet sitemizde bu konuda çok fazla rehber içerik bulunuyor bunlardan destek alabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar