IOHK CEO’su Charles Hoskinson Sinyali Verdi! Yeni Yılda Cardano Fiyatı Uçabilir!

ADA fiyatı artan gelişmeler akabinde bir ralli hazırlığına soyunabilir.
15:59
28 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, 2022 yılının Cardano açısında oldukça kritik bir yıl olacağını aktardı. Hoskinson, Cardano ağı üzerindeki çalışmalardan bahsederek platformun yerel varlığı ADA’nın potansiyel olarak patlama yaşayacağı sinyallerini verdi.

Cardano Ekosistemindeki Önemli Gelişmeler

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, bugün ağ üzerinde 175’ten fazla projenin inşa edildiğini ve 2022’nin ilk çeyreğinde bir düzineden fazla projenin piyasaya sürüleceğini belirtti. ADA fiyatı artan gelişmeler akabinde bir ralli hazırlığına soyunabilir. Reddit’te dolaşan bazı bilgilerin doğruyu yansıtmadığını ileten Hoskinson, Twitter üzerinden gelişmeleri açıklayan bir görsel paylaştı.

Görselde belirtildiği üzere şu anda Cardano, web sitesinde inşa edilen 178 kadar proje bulunuyor. Bununla birlikte 2022’ye hızlı bir şekilde girmek adına lansman için 11 proje belirlendi.

Cardano kurucusunun Colorado eyaletindeki evinden YouTube yayını yaptığı biliniyor. Bu yayınlar sırasında DeFi tuzaklarını vurgulayan başarılı CEO, DeFi sektörü hakkında düzeltme hedefini bildirmişti. Hoskinson, Cardano’nun düşük kaliteli uygulamaları ayıklamak adına DeFi için belirli bir standartlar seti oluşturarak tuzakları düzeltebileceğini aktardı. 2021 yılı, Eco-Age ve Save the Children STK’sı dahil olmak üzere 13 önemli iş birliğini başlatan Cardano Vakfı için ortaklıkları açısından önemli bir yıl oldu.

Cardano Fiyatı

ADA/USD fiyatı art arda altı gün yeşil bölgede kalarak istikrarlı bir yükseliş izledi. Ancak bu bir konsolidasyon ve küçük bir geri çekilme dönemine neden olabilir. Cardano, sonraki seanslarda yükseliş trendine devam edebilir. Cardano, bu yazının kaleme alındığı sırada 1.50 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Cardano, MA 50 seviyesini geçerek 1.80 dolara varan patlayıcı bir ralli yolculuğuna çıkabilir. Cardano kırılımı, 1.50 dolarlık psikolojik seviyenin üzerindeki azalan trendi çizgisini bariyerinin aşılması ile gerçekleşebilir. Cardano, son bir haftalık süreçte %20’nin üzerinde artış yakaladı. Öte yandan nünlük grafikte RSI 50’nin üzerinde belirlenerek hakimiyetin boğaların elinde olduğunu işaret etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar