X


Immutable Holdings Kurucusu Fried, Lider Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Ulaşacağını Aktardı

Jordan Fried, lider Bitcoin'in şu anda altının 2.0 versiyonu olduğunu ve yükselişin çılgın boyutlara ulaşacağını kaydetti.
18:10
9 Ekim 2021

Blockchain portföy sağlayıcısı Immutable Holdings CEO’su Jordan Fried, Bitcoin‘in 1 milyon dolarlık fiyat hedefine ulaşacağına inanıyor. Kitco News’e konuşan Fried, lider Bitcoin’in şu anda altının 2.0 versiyonu olduğunu ve yükselişin çılgın boyutlara ulaşacağını kaydetti.

Başarılı CEO’dan Bitcoin Yorumu

Immutable CEO’su Jordan Fried, Bitcoin‘in mevcut rallisine atıfta bulunarak yukarı yönlü büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Fried, Bitcoin’i altının 2.0 versiyonu olarak nitelendirirken önümüzdeki dönemde 10 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacağını aktardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Başarılı yöneticinin tezine göre Bitcoin‘in altını geçmesi durumunda lider kripto paranın fiyatı 1 milyon dolara eşitleniyor. Fried, Bitcoin piyasa değerinin bir noktada tüm ABD ekonomi çıtasını geçeceğine inanıyor. Değer deposunda öngörülen artışı, artan benimsenme ve 21 milyonluk arz sınırı gibi faktörlere dayandırılıyor.

Deneyimli yönetici, kripto para birimlerinin aşırı para basımına karşı cennet haline büründüğüne inanıyor. Fried’e göre kripto para varlıklarındaki kıtlı kavramı ne pahasına olursa olsun korunmalıdır. Fried, kripto para birimlerinin ileriye yönelik bir yol olduğunu belirtirken merkez bankasının para basmasının durdurulması gerektiğini aktardı.

Jordan Fried, Bitcoin’in gelecekte fiat para birimlerinin yerini alacağını belirtti. Bitcoin’in internetin para birimi olduğunu aktaran Fried, kazananın BTC olacağını açıkladı. Bununla birlikte Fried’ın Bitcoin ile ilgili oldukça olumlu ve çılgın beklentileri bulunuyor.

Fried, koronavirüs pandemisinin patlak vermesiyle çoğu faaliyetin çevrimiçi ortama taşınması ile yazılım alanının rolüne değindi. Başarılı yöneticiye göre kripto para birimleri gelecekte önemli rol alabilecek müthiş bir potansiyele sahip.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin, gün içerisinde 55.000 doların üzerindeki seyrini sürdürüyor. Bunun yanı sıra kripto para piyasasının toplam değeri 2.3 trilyon doları aşmış durumda ve yukarı yönlü hareketine devam ediyor.

En büyük altcoin Ethereum (ETH) 3.600 dolardan, Binance Coin (BNB) 423 dolardan, Ripple (XRP) 1.14 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar