X


HOLO Geleceği, Solana Yorumları ve AVAX Fiyat Grafiği

Bitcoin fiyatı yatay bir çizgide ilerlerken Solana ile Avalanche yeni rekorlara imza attı. HOT ise piyasaya ayak uyduruyor gibi görünüyor.
11:27
6 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin 60.000 dolar ile 63.500 dolar bandında işlem görmeye devam ederken altcoin birimlerinde farklı hamleler görülüyor. Bazı altcoin’ler yükselişe grafikleri çizerken, bazıları stabil kalıyor, bazı altcoin’lerde ise düşüşler yaşanıyor.

Holo (HOT) Son Durum

2021 yılının ilk yarısında yaşadığı artış ile Türk yatırımcılar başta olmak üzere birçok yatırımcının ilgisini üzerine çeken HOT, piyasadaki genel düşüş ile birlikte büyük oranda geri çekildi. Yazının yayına hazırlandığı sırada son 24 saatte yaşadığı %5’lik düşüşle 0,0142 dolardan işlem görüyor.

HOT 5 Nisan 2021’de 0,0315 dolar ile kendi rekorunu kırmıştı. Dolayısıyla şu andaki fiyatı rekor seviyelerin oldukça altında. Ancak analistler piyasada yaşanacak bir yükseliş ile birlikte HOT fiyatının yeniden artışa geçeceğini ve rekor seviyeye doğru yükseliş olabileceğini düşünüyor.

Solana Başarısı

Solana (SOL) fiyatı içinde bulunduğumuz haftada oldukça iyi performans sergiledi ve piyasa değeri bakımından en büyük 5. kripto para konumuna yerleşmeyi başardı. Son 24 saat içinde yaklaşık olarak %2 artan SOL, yazının kaleme alındığı an itibari ile 246 dolar bandında işlem görüyor.

Buna ek olarak SOL, 2 gün önce 4 Kasım’da kendi rekorunu kırdı ve 250 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Dolayısıyla aslında SOL şu anda rekor seviyelerinin hemen altında işlem görüyor ve kripto para biriminin yeni rekor kırmasının an meselesi olduğu düşünülüyor.

Avalanche’in Önü Açık

Avalanche (AVAX) özellikle attığı son adımlar ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu sayede platformun kripto para biriminde de uzun vadede sürekli artışlar yaşandığı görülüyor. AVAX fiyatı yazının kaleme alındığı an itibari ile 75 dolar bandında işlem görüyor. Piyasaya bağlı olarak yatay bir seyir içinde olan AVAX’ın beklenen yükselişin başlaması ile birlikte yeni rekor seviyelere imza atması bekleniyor.

Bu noktada AVAX’ın kendi rekorunu dün kırdığını ve 81 dolara yükseldiğini ifade etmekte fayda var.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar