Henüz Piyasada Yoklar Ama Bu 3 Metaverse Coin Çok Kazandırabilir!

Piyasanın popüler analistlerinden Joe Parys’e göre çok yeni olan bu metaverse token’ları büyük artış yaşayabilir. 
19:00
20 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Piyasada düşüş trendi devam ederken analistler takipçileri ile yüksek kar fırsatı sunduğunu düşündükleri altcoin’leri paylaşıyor. Popüler analistlerden olan Joe Parys de henüz piyasaya dahi çıkmamış ya da yeni çıkmış olan ama yatırımcısına çok kazandıracağını düşündüğü 3 metaverse coin’i açıkladı.

Imperial Empires

Imperial Empires’ın validatör satışları bugün Avalaunch’ta başladı. Imperium Empires, dünyanın ilk AAA dövüş oyunu 2.0 uzay metaverse’sü olarak tanımlanıyor. Analistin açıklamalarına göre projenin deflasyonist bir token ekonomisi bulunuyor. Ayrıca oyunun Avalanche’teki ilk metaverse projelerinden biri olması da dikkat çekiyor.

Yapılan açıklamalara göre, Avalanche ekosistemindeki en iyi DeFi protokolleri Imperium metaverseüne entegre edilerek dünya çapında 3 milyardan fazla oyuncunun sorunsuz bir deneyim yaşaması hedefleniyor.

Oyuncular, binlerce oyuncunun yer aldığı destansı lonca savaşlarında savaşacak ve team-to-earn ile daha fazla getiri elde edebilecek. Kullanıcılar ne kadar çok oynarlarsa o kadar çok para kazanacaklar. Bu nedenle, Parys bu token’ın çok büyük potansiyeli olduğunu düşünüyor.

Tiny Colony

Analistin listesindeki ikinci altcoin ise Tiny Colony. Tiny Colony, blok zinciri üzerine kurulu ilk inşaat ve yönetim simülasyon oyunu olarak tanımlanıyor. Oyuncular gelişmiş karınca kolonileri inşa edebilir ve büyütebilir, diğer kolonilere savaşarak meydan okuyabilir, ittifaklar kurabilir veya geniş bir oyun içi ekonomiye katılmak için birbirleriyle ticaret yapabilirler.

Yapılan açıklamalara göre Tiny Colony’nin IDO kayıtları 18 Aralık 2021’de açıldı ve IDO etkinliği 21 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

Bunlara ek olarak Solana tabanlı projeler için bir Launchpad olan StarLaunch,  Tiny Colony ile ortaklığını açıkladı. Tiny Colony ekosistemi, yani Tinyverse, heyecan verici bir dizi oyun ve deneyime ev sahipliği yapacak. Analiste göre Tiny Colony, genişleme için çok büyük bir alana sahip ve bu yüzden artış yaşama potansiyeli de çok büyük.

Diviner Protocol (DPT)

Parys’in listesindeki son altcoin Diviner Protocol. Diviner Protocol, kullanıcılara oyunlaştırılmış ve çeşitlendirilmiş bir tahmin pazarı sunmak için bir metaverse olan “Diviner Harbor City” inşa etmeyi amaçlıyor. Bu noktada kullanıcıların tahminlerden yanılması halinde paralarını geri alabilecek olmaları önemli bir unsur olarak değerlendiriliyor.

Diviner Protocol’ün IFO’su PancakeSwap’te gerçekleşiyor ve 21 Aralık’ta sona eriyor. Ayrıca yapılan açıklamalara göre oyuncuların bu ön satışa girmek için çok fazla paraya ihtiyacı yok ve bu ön satışa herkes katılabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar