X


Hashocean Mağdurları İçin Eylem Planı

18:00
28 Haziran 2016

Geçtiğimiz günlerde Hascocean Cloud Mining sitesinin tüm yatırımlar ile ortadan kaybolması haberini sizlerle üzülerek paylaşmıştık. Türkiye mağdurları için BitcoinAdam ekibi ile bir eylem planı oluşturmaya karar verdik. Bize gelen mail ve mesajlar gösteriyor ki; Türkiye çapında yatırılan Bitcoin miktarı çok ciddi rakamlara ulaşıyor. Bizler kendi imkanlarımızla ve uluslar arası bağlantılarımızla bu konu hakkında bir araştırma başlatmış bulunuyoruz. Bu noktada tüm mağdurların elde ettikleri bilgileri paylaşabileceği bir bilgi havuzu oluşturmaya karar verdik. Bu havuzda toplanan bilgiler ile yurt dışı bağlantılarını devreye sokarak Türkiye mağdurlarının bu dolandırıcılık olayına karşı bireysel olarak mücadele etmesinden ziyade tek bir merkezden harekete geçmesinin daha güçlü bir ses getireceğini umuyoruz.

Yaşanan olay çok yeni olmakla birlikte hızlı hareket ederek ortak bir bilgi havuzu oluşturmanın ve mağdurların tek bir merkezden yönlendirilmesinin faydası olacağını düşünüyoruz. Hachocean yatırımı yapanlar aşağıda yer alan formu doldurarak bizimle iletişim bilgilerini ve kayıp miktarını paylaşırsa en azından Türkiye açısından resmin genel durumunu görme imkanımız olacaktır. Ayrıca Hachocean ile ilgili işimize yarayacağını düşündüğünüz açıklamalı bilgileri (lütfen sadece link kopyalayıp göndermeyin) bizimle bilgi@coin-turk.com e-posta adresine göndererek paylaşabilirsiniz.

İleride A.B.D.’de ya da site sahiplerinin yargılanacağı ülkede Hashocean aleyhine başlatılması muhtemel dolandırıcılık ve alacak davalarında Türkiye mağdurları olarak toplu şekilde temsil edilmenizi kolaylaştıracak yönlendirmeleri buradan oluşacak bilgi havuzunda paylaşabileceğiz.  Şimdilik herkes gibi bizler de gelişmeleri takip ediyor ve bekliyoruz. Umarız ki kayıpların bir şekilde telafisi mümkün olur.

Eğer siz de Hashocean Mağduru iseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

[]
1 Step 1
Previous
Next

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • İdris
    1 ay önce

    Hashocean ile ilgili bir gelişme oldu mu

    0