X


Günün En Fazla Kazandıranları Celo (CELO), Fantom (FTM) ve Keep3rV1 Oldu! Neden Yükseliyorlar?

Bu üç projenin de son derece önemli haberleri bulunuyor. Peki yükselişleri devam edecek mi, neden yükseliyorlar?
00:26
31 Ağustos 2021

Bitcoin (BTC) fiyatı 48.000 dolar üzerinde tutunmaya çalışırken genel piyasalar yatay seyrine devam ediyor. Ancak bu süreçte de bazı altcoinler pozitif ayrışmayı başardı. Mini veya mega ne derseniz önemli değil ancak altcoinlerde hali hazırda bir boğa sezonu bulunuyor. Birçok altcoin fiyatını %500’e kadar artırmayı başardı. Günün en fazla kazandıranları ise Celo (CELO), Fantom (FTM) ve Keep3rV1 oldu.

Celo, Yeni DeFi Girişimini Başlattı

Özellikle akıllı telefon üzerinden yatırım yapan kripto meraklılarına çözümler üreten Celo yükselenler listesinde başı çekiyor. Fiyattaki ani artış AAVE, SushiSwap, Curve, Ox ve PoolTogether dahil olmak üzere çok sayıda büyük oyuncuyla birlikte yürüttüğü girişimin duyulmasıyla gerçekleşti. Bu 100 milyon dolarlık girişim “İnsanlar için DeFi” sloganıyla ortaya çıktı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Celo blockchain’i üzerinde çalışacak bu proje 6 milyar mobil kullanıcısını hedefliyor. Blockchain tabanlı merkezi olmayan finans ekosistemine daha fazla insanı çekmek isteyen Celo iddialı bir proje duyurdu. Yakında bunun daha somut adımları da atılacak.

Fantom ve Likidite Madenciliği

Yavaş hareket eden ve yüksek işlem ücretleri isteyen ağlara karşı çözüm olabilmek için ortaya çıkan Fantom tüm bu problemleri çözebilmek için döngüsel olmayan grafik mimarisini kullanıyor. Layer1 akıllı sözleşme platformu olan Fantom (FTM) son yaptığı duyuruyla birlikte kripto para yatırımcılarını yeniden cezbetmeyi başardı.

Fantom ağında çalışacak olan geliştiriciler, protokoller ve ekipler için 30 Ağustos’ta 370 Milyon FTM çapında bir teşvik duyuruldu. Elbette bu cazip bir teklif ve ekosisteme daha fazla proje çekebilmek için harika bir fikir, elbette FTM fiyatına da bu haber pozitif yansıdı.

Keep3rV1 Protokol Yükseltmesi Yaptı

Projelerin iş geliştirme süreçlerine katkıda bulunan Keep3rV1 harici geliştirme operasyonuna sahip gruplara bağlantılar sunuyor. Yani sizin bir konuda dış kaynak olarak hizmet almanız gerekiyor, bu alanda iyi bir ekip, kişi veya kuruluş var. Siz Keep3rV1 yardımıyla bu bağlantıyı kolayca kurabiliyorsunuz.

Son üç günde fiyatı %95’e yakın artan Keep3rV1 önemli bir protokol yükseltmesi yaptı. Son yükseltmeyle birlikte opsiyon likidite madenciliği (olm), sabit forex ve v3 likidite teşvikleri sunulacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar