X


Gizemli Balina, Milyon Dolarlık Shiba Inu Alımı Yaptı: SHIB Yükselişe Geçer Mi?

Shiba Inu yükseliş hazırlığında mı?
18:30
6 Eylül 2021

Anonim bir büyük cüzdan yatırımcısı, 1.1 milyon dolar değerinde Shiba Inu satın aldı. SHIB yatırımcıları, imza kampanyasını gün geçtikçe büyütürken büyük alım satım platformlarından listeleme bekliyor. Gelişmelerin ardından yukarı yönlü hareketine ivme kazandıran Shiba, artış trendini koruma peşinde.

SHIB Yükselişe Hazır Mı?

Popüler şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), yukarı tırmanmaya devam ediyor. Analistler SHIB için 0.000009 dolarlık fiyat hedefi belirledi. Kripto para piyasasının deneyimli analistleri, Shiba Inu’nun Dogecoin‘e meydan okuduğunu ve bu kulvarda ilerleme kaydettiğini aktardı. SushiSwap’ın daha fazla SHIB yakmasını bekleyen uzman isimler, popüler kripto paranın artış yaşayacağına inanıyor.

Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzındaki düşüşün fiyat rallisini tetiklemesi muhtemel olarak değerlendiriliyor. SHIB için analistler 0.000009 dolar hedef noktasını işaret etti. SHIB topluluğu, Robinhood listelenmesi için topladığı imza sayısında 181.091 rakamına ulaştı. Medyaya yansıyan bilgilere göre borsa, 2021 yılının ikinci çeyreğinde kripto gelirinin %62’sinin Dogecoin’den geldiğini açıklamıştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

SHIB topluluğu, yatırımcılara çift haneli kazançlar sunma potansiyeli barındırdığını belirtirken SHIB için borsada listelenme talep etti. Shiba Inu temalı kripto para biriminin destekçisi Tristan Luke, dilekçe kampanyasını yaklaşık dört ay önce başlattı. Kampanya, 20.000 imzanın daha katılmasıyla platformlarda en çok imzalanan dilekçelerden biri olmaya hazırlanıyor.

Gizemli Balinanın Hareketleri

Shiba Inu’nun fiyatı son 30 günde %20 oranında artış yakaladı. Gizemli bir balinanın kısa süre önce 150 milyar dolarlık alım yapması fiyatta büyük bir artışa yol açmıştı. Balinanın Ethereum varlıklarını Shiba Inu’ya dönüştürdüğü biliniyor.

Tarihsel olarak balina hareketleri, Shiba Inu ve Dogecoin gibi kripto para birimlerine volatilite kazandırmıştır. Artan volatilite ile fiyatlar olumlu şekilde etkilenmiş ve kazanç oranları katlanmıştır. Popüler kripto para Shiba Inu (SHIB), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00000723 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar