reklamı kapat

Geri Dönen Bitcoin Balinası Yatırımcıları İmada Bulundu

Bitcoin balinası Joe007 geri döndü!
19:02
29 Haziran 2020

Kripto para sektörünün belki de en popüler Bitcoin balinalarından birisi olan Joe007, Twitter’ı terk ettiğini açıklamasından kısa bir süre sonra yeniden sektöre geri döndüğünü belirtti. Bitfinex kripto para borsasının skor tablosunu defalarca birinci olan ve milyonlarca dolar kazanan Joe007, geçtiğimiz Pazar günü yeniden Twitter hesabını aktif ederek “eğlence” için geri döndüğünü belirtti.

Joe007, gelir gelmez Bitcoin yatırımcılarını ilgilendiren bir tweet’ini yeniden paylaşarak gündemi değiştirdi. Kripto para kışının sonunda bittiğini ve kripto para baharının yani boğa döneminin başlayacağını ima eden Joe007, parabolik bir rallinin başlangıcında olabileceğimiz mesajını verdi.

Bitcoin Balinası Geri Döndü

Tabii ki ünlü Bitcoin balinasının bunu ilgi çekmek veya yatırımcıları ters yöne yatırmak için de paylaşmış olma ihtimali var. Twitter hesabını kapatmadan önce Bitcoin’in ünlü 10.000 dolara olan yükselişi esnasında milyonlarca dolarlık zarar ettiği bilinen Joe007, short pozisyon açtığı o tarihlerde bile böyle olumlu tweet’ler aktmaktaydı.

Ünlü balina Twitter’a geri dönse de Bitfinex’in skor tablosunda son zararından sonra bir daha hiç görünmemesi hakkında gelen bir soruyu yanıtladı ve artık bu tabloda yer almayacağını ifade etti. İnsanların kendisine tuzak kurmaya çalıştığını ifade eden Bitcoin balinası Joe007, bu sebeple artık pozisyonunu da belli etmeyeceğini belirtti.

Bitcoin balinasının geri dönmesi, piyasaya hareket katacak gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.