X


Galaxy Digital CEO’su, Ethereum’un Lider Kripto Para Bitcoin’i Geride Bırakabileceğini Aktardı

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, en popüler ikinci kripto para Ethereum ile Bitcoin'i karşılaştırdı.
09:00
1 Temmuz 2021

Milyarder iş insanı Mike Novogratz, Ethereum’un lider kripto para birimi Bitcoin’i geri bırakabileceğine inanıyor. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, en popüler ikinci kripto para Ethereum ile Bitcoin’i karşılaştırdı.

Galaxy Digital CEO’sunun Ethereum Hakkındaki Görüşleri

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bloomberg ile gerçekleştirdiği bir röportajda Ethereum’un Bitcoin’i geçme potansiyelinin bulunduğunu aktardı. Novogratz şunları kaydetti: “Bence Ethereum, bir gün en büyük kripto para birimi olabilir.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Milyarder isim, Ethereum’un lider para birimine karşı çok farklı bir kullanım durumunu olduğunu belirtti. Bitcoin için “güzel tasarlanmış bir değer deposu” ifadesini kullanan başarılı iş insanı, onun en büyük rakibinin Web 3.0 için temel katman olarak hizmet edebileceğini aktardı. Bununla birlikte Novogratz; Ethereum’un Solana, Terra ve diğer ekosistemler gibi zorlu bir rekabetle karşı karşıya kaldığını da dikkat çekti.

Kripto Devrimi Henüz Erken Yıllarında

Galaxy Digital CEO’su, Ethereum ve diğer platformların üzerine inşa edilecek şeylerin önümüzdeki beş yıl içerisinde akıllara durgunluk getireceğine inanıyor. Novogratz, müşterilerinin devam eden piyasa düzeltmesi konusunda endişe taşıdığı hakkındaki sorulara şöyle cevap verdi: “Kripto devrimi için hala erken ve daha birçok aşama var.”

Bu bağlamda Mike Novogratz, kimsenin kriptoların ortadan kalkacağını düşünmediğini aksine benimsenmelerin artmasıyla gelecekte yer alacağına savunan insan sayısının arttığını belirtti. Milyarder isim, kripto düzenlemelerinin sektörü daha da güçlendireceğine inanıyor. Lider kripto para Bitcoin’in fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 34.268 dolardan işlem görüyor. En popüler ikinci kripto para Ethereum (ETH), an itibarıyla 2.205 dolardan alım satım işlemi görüyor. Kripto para piyasası, liderin ayak izlerini takip ederken, birçok altcoin hayati olarak görülen destek bölgesinden yukarı sıçradı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar