X


GALA Games Ekosistemi Genişliyor: GALA Fiyatı Yükseliyor

Gala Games, Kung Fu Factory ile önemli bir iş birliği anlaşması duyurdu.
19:15
26 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Gala Games ekosistemi, sanal ortamda kullanıcıların para kazanabileceği stratejik bir P2E geliştirmek için Kung Fu Factory ile ortaklık kurdu. Ortaklığın akabinde Gala token fiyatı son 24 saatte neredeyse %20’ye yakın yükseldi.

GALA Games, Kung Fu Factory İle El Sıkıştı

Gala Games, Kung Fu Factory ile önemli bir iş birliği anlaşması duyurdu. Anlaşmanın ardından platformun yerel varlığı GALA, 0.2153 dolara kadar yükseliş kaydetti. Bununla birlikte Gala Games tarafından yapılan basın açıklamasına göre sanal araziler Legends Reborn etiketli tahsil edilebilir kart oyununda satın alınacak.

Blockchain oyun ekosistemi, 26 Ocak 2022 çarşamba günü ön satıştan kullanıcılara sunulacak. Mekanların karşılaşmalara ev sahipliği yaptığı ve kullanıcıların maçlardan elde edilen ödüllerden komisyon kazanabilecekleri belirtildi. P2E oyunu için araziye sahip olmak maalesef yeterli değil. Kullanıcılar kazanç seviyelerini artırmak için oyun içerisinde seviyelerini yükseltmelidir. Ayrıca mevcut mekanların %50’sinin ilk turda indirimde olacağı ve bu nedenle satın almak adına en iyi zaman dilimi olduğu belirtildi. 1.800 dolardan 105.000 dolara kadar değişen fiyatlara sahip altı mekan kategorisi bulunmaktadır.

GALA Fiyatı

GALA, Gala Games ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Blockchain oyun platformu, geçtiğimiz yıl en iyi performans gösteren oyna-kazan platformlarından biriydi. Proje başlangıçta Ethereum blok zinciri üzerine inşa edildi ancak şu anda aylık 1 milyon fazla kullanıcı kaydettiği Binance Smart Chain’de opere ediliyor.

Metaverse alanına artan ilgi, platformların daha popüler ve değerli hale gelmesine yardımcı oldu. GALA fiyatı son 24 saatte %20’ye yakın artışla 0.2155’e kadar tırmandı. Kripto para piyasasında genel hava olumlu yönde seyrediyor. Ekosistemdeki gelişmeler ve piyasanın yukarı yönlü ivmesi GALA‘yı yükseğe taşıdı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar