X


Floki Inu (FLOKI), Rusya Ligi Ekiplerinden Spartak Moskova’nın Resmi Ortağı Oldu

Floki Inu, Rusya'nın en büyük futbol kulüplerinden Spartak Moskova'nın resmi ortağı oldu.
19:14
8 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler meme token Floki Inu, Rusya ligi ekiplerinden Spartak Moskova ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu. Floki, dünyanın dört bir yanındaki büyük futbol kulüpleriyle ortak çalışma fırsatı ile ön plana çıkıyor. Shiba Inu rakibi, popülaritesini artırmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Floki Inu, Spartak Moskova İle Anlaştı

Floki Inu, Rusya’nın en büyük futbol kulüplerinden Spartak Moskova’nın resmi ortağı oldu. Ortaklık ayrıntıları futbol kulübünün halka ilişkiler müdürü tarafından belirtilirken bu adımın kulübün geleceğine yönelik bir hamle olduğunu ve ortaklıklar için yeni imkanlar açtığını belirtti.

Bunun yanı sıra Floki Inu logosu Rus ekibinin formasına da yansıyacak. Sahadaki LED paneller de dahil olmak üzere birçok noktada Shiba Inu boy gösterecek. Floki, halihazırda sosyal medyada, reklam panolarında ve ulaşım ağlarında aktif olarak tanıtılıyor. WBC ağır siklet şampiyonu Tyson Fury, Napoli, Bayer Leverkusen dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki spor ünlüleri ve takımlarıyla çalışıyor.

Moskova Tarafı

Spartak Moskova basın açıklamasına göre Floki, meme’ler ve sosyal tahattüt yardımıyla bireysel yatırımcıların gözünde daha güvenli hale gelerek kripto para endüstrisini değiştirmeyi amaçlayan bir topluluk projesidir.

Floki şu anda kripto para endüstrisini ana akım haline gelmesine yardımcı olacak yeni bir ekosistem planları kuruyor. Floki-verse şu anda NFT endüstrisinin en trend projelerinden biri olan P2E modeline dayanmaktardır. Şu sırada Floki, blok zincirinde yaklaşık 400.000 kullanıcısı ile piyasadaki hızlı büyüyen projeler arasında yer alıyor. Popüler kripto para, piyasanın dev şaka kripto paraları Shiba Inu ve Dogecoin için ciddi bir rakip olmayı hedefliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar