X


Flaş Gelişme: Stellar Bitfinex’te İşlem Görmeye Başlıyor

14:36
1 Mayıs 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Son zamanların en dikkat çeken kripto paralarından biri Stellar (XLM) dev kripto para borsası Bitfinex’te listelendi. Gelişme borsanın yayımladığı bildiriyle duyuruldu. Bildirinin tamamı şu şekilde:

Bitfinex Stellar Lumens işlemlerinin başladığını kamuoyuna bildirmekten mutluluk duyar. Bitfinex borsasında XLM cinsinden para yatırma ve işlemler başlamıştır.

Stellar Lumens Stellar ağında geçerli tek kripto para. Ücretsiz ve açık kaynaklı Stellar ağıyla herkes farklı finansal sistemleri birbirine bağlayabilir ve hitap ettiği kitleye düşük masraflı finansal hizmetler sunabilir. Stellar ağında tıpkı e-mail gibi insanlar, şirketler ve finansal kurumlar arasında kolay ve doğrudan para transferleri yapılır. Bu ileri düzey bağlantısallık bireysel kullanıcılar için gelişmiş erişim, bankalar ve kurumlar için daha düşük masraflar ve iş kolları için gelir artışı demek.

XLM; BTC, ETH ve USD, EUR, GBP ve JPY’ye karşı işlem görecek. Sipariş defterleri belirli bir likiditeye ulaştığında marjin işlemler ve P2P fonlama opsiyonları da devreye girecek.

Bitfinex’e girmesiyle birlikte Stellar yükselişe geçti. 0.40 seviyelerinde gezinen XLM token’i şu sıralar 0.44 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER