Fiyatı Ucuz ve Potansiyeli Yüksek 3 Altcoin! Yüzde 1000’in Üzerinde Artış Bekliyor!

Yaklaşık 350 bin abonesine fiyatı ucuz yatırım fırsatlarını duyurdu!
22:37
29 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

YouTube üzerinde yaklaşık 350 bin abonesi bulunan ve takipçileriyle yatırım fırsatları paylaşan kripto kanalı duyurdu. Altcoin Buzz yaklaşık 6 ay içinde bu GameFi projelerinin %1000’e yakın artış göstereceğini söylüyor. NFT ve Metaverse çılgınlığı elbette GameFi alanındaki talebi artırdı ancak yine de detaylı araştırma yapmadan yatırım kararı almamanızı tavsiye ederiz.

Mech Master (MECH)

Mech Master (MECH), hem AR hem de VR teknolojilerinin uygulandığı ilk 3D Mecha NFT oyunudur.

“Mecha popüler bir anime türü olduğu için yakında daha fazlasının geleceğini düşünüyoruz. İlk olmanın yanı sıra Mech Master, AR ve VR yeteneklerine sahiptir ve bir Mecha’nın 3D Modeline sahip olarak Mech Master Metaverse AR’nin bir parçası olabilirsiniz”.

Altcoin Buzz Ice Tea Labs, Youbi Capital, DAO MakerMagnus Capita dahil olmak üzere projenin arkasındaki prestijli yatırımcıların bir listesini paylaşıyor. MECH‘in Ekim ayı ortalarında Red Kite ve GameFi’de bir IDO/IGO’da piyasaya sürüldüğünü söyleyen analistler fiyatın önümüzdeki yıl içinde artışa geçmesini bekliyor.

Token yazı hazırlandığı sırada 6,4 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,53 dolardan alıcı buluyor.

Sin City Metaverse (SIN)

Sin City Metaverse, R dereceli bir yeraltı dünyasının sokaklarında geçen GTA tarzı bir oyundur. Oyunda 15 bin dijital arazi bulunuyor ve bunları mülk olarak edinmek için SIN token kullanmalısınız.

“Bu platform, yasadışı yeraltı faaliyetlerinize dayanarak SIN kazandığınız, oynayarak para kazanılan bir oyundur. Kanıtlanabilir bir şekilde adil olması için Tezos blok zincirini kullanan sanal bir kumarhane bile var”.

SIN token yazı hazırlandığı sırada 0,55 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Meta Spatial (SPAT)

Meta Spatial ilhamını bilim kurgu romanlarından alır ve evrenleri birbirine bağlamak için Spatial Portal’ı kullanır. Platform, DAO topluluğunun onaylarına ve oylarına dayanarak bu evrendeki alanları geliştirecek.

Tokenin toplam arzı 300 milyon ve günlük 500 bin dolara yakın işlem hacmine sahip. Her bir SPAT token yaklaşık 1 dolara alıcı buluyor, eğer alım yapacaksanız PancakeSwap ve MEXC dışında pek bir alternatifiniz yok.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar