X


Ethereum (ETH) Yorumları: Yükselişe Geçen ETH’de Hedef Kaç Dolar?

Ethereum ile ilgili yorumlar ve fiyat tahminleri.
17:34
4 Temmuz 2021

En popüler ikinci kripto para Ethereum, yukarı yönlü bir kırılmanın eşiğinde işlem görüyor. ETH, 2.000 dolarlık kritik direnç bölgesini aşmasının ardından yükselişine ivme kazandırdı.

Ethereum’da Son Durum?

Son kripto para piyasası geri çekilmesinde Ethereum, 1.700 dolara kadar sarkmış ve uçurumun eşiğine gelmişti. Ancak bu seviyeden yukarı sıçrayan en büyük altcoin, önce 2.000 dolarlık rampayı aştı. Ethereum, 12 Mayıs’ta 4.362 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. O tarihten bu yana bir düşüş eğilimi izleyen popüler kripto para, bu rotayı tersine çevirmiş olabilir. ETH, ATH seviyesinin %46 altında 2.315 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Geri dönüş sinyalleri veren en büyük altcoin, geçtiğimiz gün 2.035 dolarlık destek noktasını başarılı bir şekilde test etmesinin ardından yukarı yöne hareket etti. Gün içerisinde 2.342 dolara dokunan ETH, %4’ün üzerinde kazanç sağladı.

JPMorgan analistlerinden gelen son onayla birlikte ETH’nin boğa koşusuna hazır olduğu belirtiliyor. Bu aynı zamanda kripto para piyasasının yeşile bürünen görüntüsüyle eşleşiyor.

Ethereum Fiyat Tahminleri

ETH piyasası güçlü ve olumlu bir şekilde fiyat hareketini sürdürürse bir sonraki hedef 2.800 dolar olacaktır. Ethereum’un beklenen ralliden önce dip hareketini tamamladığını işaret eden analistler, artık uçağın kalkacağını öngörüyor. Ethereum’un destek noktalarını başarılı bir şekilde test etmesi, yükselişin sağlıklı bir yapı ile gerçekleşeceğini gösteriyor.

Öte yandan Ethereum’un 2.100 dolarına altına sarkıp tekrar 2.035 dolarlık test alanın gerilemesi yükseliş senaryosunu geçersiz kılabilir. Ancak teknik analiz verileri ve yorumlar, bir sonraki fiyat hareketinin 2.800 dolar olacağı yönünde.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar