reklamı kapat

Ethereum (ETH) İçin 6 Aydan Sonra Bir İlk!

Ethereum (ETH) ağında 6 aydan beri görülmeyen bir yükseliş sinyali görüldü.
12:00
19 Ocak 2020

Bitcoin (BTC) kesinlikle çılgın bir hafta yaşıyor ve değer olarak %13 gibi önemli bir yükseliş yakaladı. 8.000 dolardan 9.000 dolara kadar çıkmayı başaran BTC, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 9.100 dolardan işlem görüyor. Bazı uzmanlara göre Bitcoin yatırımı yapmak için en karlı zamanlar yaklaşıyor.

Ethereum Yükselişi Sürdürüyor

Bitcoin’in öncesinde rekor yükseliş elde eden Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) ise değer kaybı yaşamaya geri döndü. Ancak toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) için işler biraz daha değişik. ETH, 6 aydan beri görülmeyen bir yükseliş sinyalini gösterdi ve insanlar alım yapmaya başladı. Haftalardan beri ilk defa 175 dolar sınırını da aşan ETH için önümüzdeki günlerde ciddi bir yükseliş gelebilir.

Ünlü kripto para analisti ve ekonomist Josh Olszewicz Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ethereum’un Temmuz 2019 tarihinden beri ilk defa aşağıdaki grafikteki formasyona girdiğini açıkladı. 200 günlük EMA ve bulut formasyonu sergileyen Ethereum, Temmuz ayında ciddi bir yükseliş yakalamıştı.

Buna ek olarak 2019 yılında Bitcoin’in sert bir şekilde 6.400 dolara ineceğini tahmin eden Dave the Wave isimli analist de, Ethereum için 200 dolara yolculuğun başladığını vurguladı. İki önemli analistin Ethereum için böylesine iyimser olması, sert bir yükselişin geleceği anlamını taşıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun


  • Turgay
    1 ay önce

    Bütün kripto paralar digital ortamda insanların hayatını kolaylaştırıyorsa , bit join bir haftada bin dolar %13 yükselmesi spekülasuondur. Tam bir insanları zefleme olayı

    3