X


“Ethereum Classic Yakın Gelecekte Başlıca Altcoin’leri Alt Edecek”

Kripto para topluluğunun tanındık isimlerinden Charles Hoskinson ETC'yi övücü ifadelerde bulundu.
09:00
21 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası bu yılın başından beri önemli ölçüde değer kaybetti. Piyasadaki çoğu kullanıcı ve yatırımcının beklediği boğa trendi ise bir türlü başlamıyor. Sonuç olarak piyasadaki çoğu altcoin değer kaybetti ve lider kripto para Bitcoin’in piyasa üzerinde sağladığı hakimiyet oranı giderek artarak yılın en yüksek seviyelerine ulaştı. Kimi uzmanlara göre altcoin’ler gerçek değerlerinin altından işlem görüyor. Charles Hoskinson da Ethereum Classic’in (ETC) parlak bir geleceğe sahip olduğuna inanıyor.

Ethereum’un kurucu ortakların ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde Ethereum Classic hakkında görüşlerini aktardı. ETC’nin gelecekte başarılı günler geçireceğine canı gönülden inandığını belirten Hoskinson ETC’nin mevcut durumunu Bitcoin’in ilk günlerine benzetti.

Charles Hoskinson kripto para kullanıcıları arasında oldukça büyük bir üne sahip. Hoskinson ETC hakkındaki görüşlerini Güney Kore’de gerçekleşen Ethereum Classic Zirvesi kapsamında dile getirdi. Input Output (IOHK) adlı bir şirketin CEO’luğunu da yapan Hoskinson şirketin gelecek planlarında Ethereum’a yer vermediğini bildiriyor.

Hoskinson açıklamalarına Ethereum Classic ekibini övücü cümlelerle devam ediyor. Ekibin mevcut halini BTC’nin gelişim aşamasında yer alan kadroya benzeten ünlü isim ETC’nin gelecekte başarılı olacağına inanıyor.

Ethereum Classic ekibi geçtiğimiz günlerde merkezsiz uygulamalara (dApps) yönelik geliştirdiği bir aracın başlatıldığını kullanıcılara duyurdu. Projenin yol haritasına uygun hareket eden ekip çalışmalarına tam gaz devam ediyor ve ETC’nin yatırımcılar için cazip bir seçenek olması için mücadele veriyor.

Kaynak: Zycrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar