Düşük Değerli Bu 3 Altcoin Önümüzdeki Aylarda Patlama Yaşayabilir!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Jason, 2022 yılında patlama yaşayabilecek 3 düşük değerli altcoin’i takipçileri ile paylaştı.
18:20
30 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Analistler, değeri oldukça düşük olan, piyasa hacmi sıralamasında geride olan ve projeleri güçlü görünen kripto para birimlerini “gem coin”ler olarak değerlendiriyor. Gem coin’lerin henüz hak ettikleri değerlere sahip olmadığı düşünüldüğü için de ileride büyük artış yaşama potansiyelleri olduğu ifade ediliyor.

Piyasanın popüler analistlerinden olan Jason da güçlü gördüğü ve 2022 yılında patlama yaşayabilecek 3 düşük değerli altcoin’i takipçileri ile paylaştı. Hadi Jason’ın seçimlerine bir göz atalım…

Anchor Protocol (ANC)

Analistin listesindeki ilk altcoin, Anchor Protocol (ANC) olarak karşımıza çıkıyor. Anchor, günlük piyasa volatilitesine karşı koruma sağlarken token kullanıcılarına uzun vadeli fiyat istikrarı, satın alma gücünün korunması ve enflasyona karşı koruma sunmayı amaçlıyor.

Öte yandan Anchor, TVL bakımından ikinci sırada yer alan Terra’da (LUNA) çalışıyor ve Anchor, LUNA dApp’te en yüksek TVL’ye sahip bir numaralı proje olarak değerlendiriliyor. Bunlara ek olarak Anchor Protocol şu anda OKEx, KuCoin, Gate.io, ZT ve MEXC borsalarında listeleniyor.

Marinade (MNDE)

Analistin değindiği ikinci kripto para projesi Marinade ve kripto para birimi de MNDE. Marinade, SOL’u mSOL’e, yani stake edilen SOL’un tokenize versiyonuna dönüştürerek, likiditeyi kilitlemeden Solana’yı stake etmenize yardımcı oluyor. Bu şekilde kullanıcılar, hem SOL’u stake ederek ağı güvenli hale getirebilir hem de mSOL’u Solana DeFi ekosisteminde nihai birim olarak kullanabilir.

Öte yandan Marinade’nin TVL’de dördüncü sırada yer alan Solana’da da ikinci sırada bulunuyor olması da dikkatleri çekiyor.

Provenance Blockchain

Analiste göre listedeki son altcoin çok özel çünkü bu token’ı her yerden alamazsınız. Token, borsalarda mevcut değil ve satın alınabilmesi için halka açık satışların ya da ön satışın kullanılması gerekiyor. Provenance Blockchain, yeni bir blok zinciri olarak tanımlanıyor.

Öte yandan Provenance Blockchain’in arkasındaki şirket Figure.com. Figure, özel şirketler için yönetim ve ticaret sermayesini artırmaya yönelik ilk çözümü ortaya koyduklarını ifade ediyor. Blockchain’e katılmak isteyen özel şirketler ise Figure.com’u kullanacak.

Analistlere göre bu platform, emlak projeleri için büyük potansiyele sahip olacak. Proje kullanım durumu kazandıkça da 2022 yılında büyük artışların yaşanması bekleniyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar