X


Dogecoin Katili Shiba Inu Uçuşa Geçti! SHIB, Fiyatından Bir Sıfırı Daha Sildi!

Dogecoin katili, %25 artışla günün en çok kazandıran kripto paraları arasında yer aldı.
18:15
4 Ekim 2021

En popüler ikinci şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), gün içerisinde 0.00001 dolara dokunarak bir sıfır daha attı. Popüler kripto para, son günlerde inanılmaz bir ilgiyle karşılaşırken uzman analist öngörülerini izliyor. Dogecoin katili, %25 artışla günün en çok kazandıran kripto paraları arasında yer aldı.

Shiba Inu Fiyatı

Popüler kripto para Shiba Inu, son 24 saatlik zaman diliminde %25’in üzerinde yükseliş ile 0.00001 dolar seviyesine ulaştı. SHIB işlem hacimleri %300’lük artış görürken kripto para piyasasının yatay seyrettiği dönemde popüler kripto para büyük sıçrayış kaydetti. Dogecoin fiyatı 0.22 dolar bölgesinde sıkışırken, en büyük rakip Shiba Inu, yükselişe devam ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Shiba Inu ekibi, ShibaSwap ile ilk büyük adımı atmıştı. ShibaSwap DEX’i kısa sürede 1 milyar dolarlık TVL’ye ulaşırken önemli bir ralliyi tetiklemişti. Ardından gelen dev borsa listelemeleri Shiba Inu fiyatlarına doğrudan yansımıştı. Coinbase etkisi, popüler kripto paraya inanılmaz bir yükseliş ivmesi katmıştı.

Shiba Inu Topluluğu Çalışmalarını Sürdürüyor

Son olarak bir NFT koleksiyonu piyasaya süren SHIB ekibi, piyasanın en popüler trendlerini yakalamaya devam etti. SHIB topluluğu, projelerin devamını beklerken borsalara listeleme çağrısında bulunma çalışmalarını sürdürüyor.

Uzman analistler, Shiba Inu’nun potansiyel olarak önemli bir şaka kripto para olduğunu öne sürüyor. Hype tabanlı bu altcoin, henüz yeni piyasaya sürülmesi ile birlikte katetmesi gereken birçok yolu olan bir projedir. Bu bağlamda deneyimli analistler takip edilmesi gereken kripto para birimleri listesinde Shiba Inu‘ya üst sıralarda yer verir.

Shiba Inu fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00000985 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar