X

Dogecoin Benzeri Şaka Kripto Paralarda Son Durum: Baby Doge Coin, Floki Inu, Shiba Inu

Şaka kripto paralarda son durum oldukça olumlu görünüyor.
17:54
6 Ekim 2021

Kripto para piyasası, lider Bitcoin‘in 55.500 dolara dokunması ile hareketli saatler yaşıyor. Yatırımcılar, amiral geminin kısa sürede 55.500 dolara tırmanmasına tanık olurken altcoin fiyatlarında durum pek iç açıcı değil. Ancak bir parantez açmak gerekirse şaka kripto paralarda son durum oldukça olumlu görünüyor.

Dogecoin ve Benzeri Kriptolarda Son Durum

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin, CMC verilerine göre gün içerisinde %4 artış kaydederek 0.25 dolara tırmandı. Geçtiğimiz günlerde milyarder iş insanı Elon Musk’ın Floki adlı köpeğini sosyal medyada paylaşması kripto paralarda hareketliliğe yol açmıştı. Floki Inu, beklenenin aksine düşüş performansı ortaya koyarken Shiba Inu fiyatını üçe katladı.

En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu, geçtiğimiz hafta 0.00000691 dolardan işlem görürken an itibarıyla 0.00002372 dolardan alım satım işlemi görüyor. Bu inanılmaz ralli, ekosistem geliştirmeleri ve hype’tan kaynaklanıyor. Kripto para piyasası katılımcıları, FOMO etkisiyle SHIB‘e akın ederken balina alımları fiyatın uçmasını sağladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Floki Inu, Elon Musk tweet’inin ardından beklenmedik şekilde düşerken bu eğilimini koruyor. FLOKI, son 24 saatlik zaman diliminde %3’lük artış kaydederken işlem hacimlerinde %30’un üzerinde gerileme yaşadı. Beklenenin aksine Elon Musk etkisinin düşüşe yol açtığı Floki, parabolik bir fiyat hareketi sergileyecebilecek kripto paralar arasında yer alıyor.

Baby Doge Coin

Dogecoin topluluğunun yeni göz bebeği Baby Doge Coin, ilk çıktığı dönemde fazlasıyla ilgi odağı olsa da zamanla bu ilgiyi kaybetti. Ancak Elon Musk tweet’inin ralliye yol açabileceği herhangi bir hareket sergilemesi beklenen kripto paralar arasında yer alan BabyDoge, yakın takip edilmesi gereken altcoin’ler arasında bulunuyor.

BabyDoge, son 24 saatte %19’un üzerinde artışla 0.00000000091 dolara kadar uzandı. Son 24 saatlik işlem hacimlerinde %70’lik artış kaydeden Baby Doge Coin, yükseliş eğilimini sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar