Dikkat! ABD’li Yatırım Şirketi Açıkladı: Bu Altcoin Kasım’a Damgasını Vuracak!

ABD merkezli yatırım ve finansal danışmanlık şirketi The Motley Fool analistlerinden Michae Byrene, uzun vadede yatırımcıların radarında olması gereken altcoin'i açıkladı. 
19:30
30 Ekim 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

ABD merkezli yatırım ve finansal danışmanlık şirketi The Motley Fool analistlerinden Michae Byrene, uzun vadede yatırımcıların radarında olması gereken altcoin’i açıkladı.

Huobi Token (HT), Geçen Ay Yüzde 112 Artış Kaydetti!

Cadılar Bayramı yaklaşırken, ABD’li yatırımcılar bu dönemin piyasalara uğur getireceğini iddia ediyor. Analist Kasım ayı için özelikle  geçen ay %112 artan Huobi Token’a (HT) işaret ediyor. Huobi Token, CoinGecko’nun verilerine göre, şu anda hacim olarak dünyanın en büyük 13. kripto borsası olan Huobi Global’in yerel token’ı konumunda. Huobi Token, 1,4 milyar dolarlık piyasa değeri ile 39 sırada yer alıyor. HT’nin en büyük avantajı borsa tabanlı ve platformda birçok işleve sahip olması. Huobi borsasının popülaritesi bir zamanlar Binance ve Coinbase Global gibi yükselmeye devam ediyordu. Çin’in kripto para yasakları, Çin’de büyük bir varlığı olan Huobi Global için büyük bir darbe oldu. Huobi Token, Mayıs 2021’de yaklaşık 40 dolarlık bir fiyata ulaştı, ancak Haziran 2022’de Çin’deki yasağın yanı sıra piyasadaki satış baskısı ve krizler nedeniyle 4,22 dolara düştü.

Ancak Huobi Token geçtiğimiz ay büyük oranda toparlandı. Yeni bir yatırımcı olan Hong Kong merkezli varlık yöneticisi About Capital’in şirketi kontrol eden hissedar Leon Li’den şirketi satın aldığı haberi, toparlanmayı hızlandırdı. About Capital, daha önce Çin’in en iyi hedge fonlarından biri olan ve Greenwoods Asset Management’ı kuran Ted Chen tarafından yönetiliyordu. About Capital, borsaya yeni sermaye yatırma ve uluslararası genişleme üzerinde çalışma sözü verdi. Chen, Huobi Global ve bir bütün olarak kripto para endüstrisi hakkında iyimser. Yönetici, şunları söyledi:

 Huobi Global, milyonlarca uluslararası kullanıcıya en iyi şekilde yatırım hizmetlerini sunuyor. Kripto para endüstrisinin hala erken aşamada olduğuna ve daha fazla gelişeceğine olduğuna inanıyoruz. Huobi, uluslararası genişleme çabalarının bir parçası olarak “endüstrinin önde gelen isimlerinden oluşan küresel bir stratejik danışma kurulu kuracak.

Justin Sun Etkisi: Neden Önemli?

Huobi’nin danışma kuruluna dahil etmeyi başardığı endüstri liderlerinden biri Tron (TR) kurucusu Justin Sun oldu. Sun, kripto para sektöründeki en yüksek profilli yatırımcılardan biri ve ayrıca bildirildiğine göre Huobi Token‘in en büyük sahiplerinden biri. 74 milyon Huobi Token’ın Huobi’nin cüzdanlarından Sun ve Poloniex borsası ile ilişkili iki cüzdana aktarıldığı bildirildi, bu nedenle Sun, Huobi Global ve Huboi Token’ın uzun vadede iyi bir konuma geleceğine inanıyor. Sun,  Huobi’yi Binance Coin’in Binance’ın başarısında oynadığı bütünleyici rolle karşılaştırdı.

Sun’ın projeye girmesi, Huobi Token’a önemli ölçüde daha fazla dikkat çekti ve Güney Amerika ve Karayipler gibi yerlerde kripto para birimini teşvik eden kapsamlı saha deneyimi, Huobi’nin uluslararası genişleme planlarına güven veriyor. Sun ayrıca Huobi Global‘in bir gün, düzenlemeler izin verirse ve ne zaman olursa olsun Çin pazarına yeniden gireceğini umuyor.  Analiste göre,  sonuç olarak,  HT token ilerleyen günlerde rallisini sürdürme potansiyeline sahip.  Huobi Global’in planlarının başarılı olacağına dair bir garanti yok ve kripto borsasında çok fazla rekabet var. Ancak, diğer birçok proje ile mukayese edildiğinde HT arkasındaki güç ve kurum sayesinde yeni zirvelere ulaşabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar