X


Analist, “Ralli” Vurgusu Yaptı ve Bu İki Altcoin’e İşaret Etti!

Analist, kripto para piyasasının ilerleyen haftalarda yeniden yükseliş yönlü bir ivme yakalaması durumunda yeni bir ralli başlatabileceğini düşündüğü iki altcoin'e dikkat çekti.
09:10
24 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medyada “Pentoshi” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) adına güncel teknik görünümü değerlendirdi ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti.

Analist, Bu İki Altcoin’e Dikkat Çekti

Kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) adına yükseliş beklentisini ifade etti. Analist, kritik destek seviyelerinin yakın vadede oldukça önemli olduğunu ve konsolidasyonun ilerleyen haftalarda bitebileceğini belirtti. Sosyal medya hesaplarında “Pentoshi” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, kripto para piyasasının yeniden yönünü yukarı çevirmesi ile birlikte Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX) ilerleyen haftalarda yeni bir ralli başlatabileceğine yönelik düşüncelerini paylaştı.

Ayrıca analist, kripto para piyasasındaki düşüş ivmesinin yakın zamanda tersine dönebileceğini ve Bitcoin’in ilerleyen haftalarda 36.000 dolar fiyat seviyelerine varan bir yükseliş başlatabileceğini de ifadelerine ekledi.

Bitcoin (BTC), 30.000 Doların Altına Geriledi

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), dün akşam saatlerinde kaydetmeye başladığı düşüş hareketleri ile birlikte 30.000 dolar fiyat seviyelerinin altına geriledi. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar fiyat seviyelerinin altına gerilemesinin ardından değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son düşüş hareketleri ile birlikte 1.980 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,32 trilyon dolara geriledi. Ayrıca Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 220 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar