X


Deneyimli Analist, Amiral Gemi Bitcoin (BTC) İçin Gelecek Beklentilerini Aktardı

BTC, konsolidasyondan sonraki en yüksek günlük, haftalık ve aylık kapanışı kaydetti.
14:35
9 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 7 saat önce 68.530 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. BTC, haftasonunu 62.000 doların üzerinde geçmesinin ardından ATH geliştirdi. BTC, konsolidasyondan sonraki en yüksek günlük, haftalık ve aylık kapanışı kaydetti.

Bitcoin Fiyat Beklentileri

Alım satım platformu Decentrader kurucu ortağı ve analisti Filfilb, Bitcoin’in şu anda Finex’in Çin Seddi olarak tanımladığı baraj ile mücadele ettiğini belirtti. Deneyimli analiste göre Bitcoin‘in bu noktayı kırması ile 98.000 dolar hedefi gün yüzüne çıkabilir. Lider, 2013 ve 2017 boğa piyasalarında görülen davraşını yakından takip ederken Bitcoin‘in önceki yarılanmasını takip eden kazançların hızı ile karşılaştırıldığında mevcut dönemin potansiyel olarak yükselmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bitcoin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesi, ABD’de olası bir Bitcoin spot borsa yatırım fonu (ETF) lansmanı iddialarının güçlenmesi, kurumsal talebin zirvelere ulaşması ile yatırımcı ilgisini tamamıyla lider kripto paraya çevrilmiş durumda.

SkyBridge CEO’sundan Önemli Açıklamalar

Ethereum 5.000 dolar seviyesine yaklaşırken SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci kısa süre önce yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatını 70.000 dolara koştuğunu belirtmişti. Scaramucci, Bitcoin’de kurumsal talep parantezi açtı:

Büyük kurumsal talep nihayet geldi. 2022’den önce taleplerin yoğunlaştığını görüyoruz. Bitcoin’de 70.000 dolar yakındır.

Enflasyonist bir ortamda Bitcoin‘in bir hedge olarak altına karşı çekiciliği artıyor. Mevcut artışın sürdürülebilirliği konusunda borsalardaki fonlama oranları yüksek ancak bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla sürdürülemez değil.

Lider kripto para birimi Bitcoin, 67.000 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürürken yükseliş trendini güçlü bir şekilde koruyor. Bitcoin’in yanı sıra Ethereum 4.837 dolar ile ATH geliştirirken 5.000 dolar seviyesini hedefine ilişkin girişimlerini sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar