DeFi Saldırısı Bu Token Fiyatının Yere Çakılmasına Neden Oldu! Derin Düşüş Durdurulamadı

Kaydedilen saldırı sonrası VISR fiyatı %95'in üzerinde aşağı yönlü bir hareket ile dibe çakıldı
16:58
22 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Visor Finance’in kaydettiği son güncellemede yatırımcılar saldırı kurbanı oldu. Visor, saldırıya ilişkin raporunu yayınlayarak çalınan VISR’nin yerini alacak yeni bir token’ın yakın piyasaya sürüleceğini aktardı.

VISR Token Fiyatı Derin Düşüş Kaydetti

Kaydedilen saldırı sonrası VISR fiyatı %95’in üzerinde aşağı yönlü bir hareket ile dibe çakıldı. CoinGecko verilerine göre VISR, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.029 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Visor Finance’in yeni token’i talihsiz düşüşü göz önüne alındığında karışıklığı önlemek adına VISR farklı bir token ile değiştirilecektir.

Ayrıca şirket DEX‘ler ve cüzdanlar tarafından görünürlük ve tanınma sağlamak için yeni token’i için birkaç platofrmda listeleme sürecini başlattı. Ek olarak şirket yeni token için itfa edilemez olmayacağından bir düşüş yerine eski VISR token’ı satın almama konusunda uyardı. Tam olarak açıklamak gerekirse şirketin yapmaya çalıştığı şey VISR token sembolünü yenisiyle değiştirmek.

Rapor Kayıtları

Tüm tokenomikler aynı kalacak ve vVISR sözleşmesinde ve Tokemak’ta kaydedilenler dahil olmak üzere yeni token ile 1:1’lik bir itfa olacak. Kusurlu stake sözleşmesini revize edecek vizör vVISR sözleşmesi, bilgisayar korsanlarının yeniden girmelerine ve daha fazla vVISR token basmasına izin veren sözleşmedeki dezavantajlar ile saldırının merkezi haline geldi ve sınırsız basımı mümkün hale kıldı.

Öte yandan Visor’ın düzeltme planı, önceden kusurlu olan stake sözleşmesinde değişiklikler yapmayı içeriyor. Bu sefer gerekli transfer işlevini uygulamak adına kullanıcı tarafından sağlanan bir sözleşmeye dayanmamasını sağlar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar