Reklam

Decentraland Yükseliş İvmesini Koruyor: MANA Fiyatı Nasıl Kısa Sürede 3 Kat Arttı?

Decentraland (MANA) yorumları.
21:00
30 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Decentraland (MANA), geçtiğimiz dönemlerde sosyal medya devi Facebook’un Metaverse yatırımları ve çatı kuruluşunun Meta olarak değiştirilmesi ile yükselişini hızlandırdı. MANA fiyatı yaklaşık olarak 72 saatte fiyatını üçe katlamayı başardı.

MANA’dan Göz Kamaştırıcı Performans

Popülarite kazanan MANA, son 24 saatte %100 artışla 2.79 dolar fiyatına tırmandı. MANA’nın bu sıçrayışı, son dönemde popülarite kazanan Metaverse alanının ön plana çıkmasından kaynaklanıyor. Metaverse tabanlı altcoin’ler şu anda piyasanın parlayan yıldızlarıyken meme coin’lerde işlem hacmi düşüş gösteriyor.

MANA, metaverse akımının gündeme gelmesi ile fiyat artışı yakaladı. Facebook’un Metaverse yatırımları, kitlelerin bu alana çevrilmesine yol açtı. Evrenin ötesi olarak adlandırılan metaverse’ü önümüzdeki dönem sıklıkla duyacağımız aşikar. Bu bağlamda metaverse tabanlı kripto para projeleri uzmanların takip listesinde yer alıyor.

MANA günlük grafiklerine göre yükseliş eğilimi açıkça görülüyor. RSI 91 seviyesiyle aşırı alım bölgesinde yer alırken MACD yukarı yönlü ivmeyi onaylıyor. MANA momentumu keskin bir şekilde artış trendine işaret ediyor.

Uzman Görüşleri

MANA, kripto para piyasasının deneyimli analistleri tarafından gözlem altındaydı. Kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Crypto Kemal, metaverse coin’leri hakkında görüşlerini aktardı. Deneyimli analiste göre Metaverse tabanlı fark yaratan projeler şu şekilde sıralanıyor: ATLAS, SAND, MANA, OVR, BLK, ROCO.

Crypto Kemal, fiyatların inanılmaz agresif bir şekilde arttığını belirtirken olası bir düzeltme hareketinde bu projelerin değerlendirilebileciğini kaydetti. Kripto para piyasasının genel trendinin yukarı yönlü olması, altcoin’lere olumlu etki etti. Bitcoin’in 60.000 dolar seviyelerinde nefes alması, yatırımların altcoin’lere yönelmesine yol açıyor. Kripto para piyasasının toplam değeri 2.6 trilyon dolar ile rekor seviyelerde seyrediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar