X

Decentraland Geleceği Var Mı? Mana Coin Alınır Mı? Hangi Borsalarda Var? 

Decentraland (MANA) coin ile ilgili yatırımcılar ve analistler ne düşünüyor, MANA coin'in geleceği var mı, hangi borsalardan alınabilir?
21:25
9 Kasım 2021

Özellikle sosyal medya devi Facebook’un attığı metaverse adımlarının ardından metaverse coin’lerine olan ilgide büyük bir artış görüldü ve bu kripto para birimleri %400’lere varan artışlar yaşadı. Decentraland’de bu dönemde ilgi gören kripto paralarda biri oldu. Peki, hala Decentraland’in (MANA) geleceği var mı, MANA coin alınır mı?

MANA Coin Gelecek Beklentileri

Aslında metaverse alanı henüz çok yeni ve muhtemelen kendi alanında güçlü olan projelerin henüz yürüyecek çok uzun yolları var. Ancak bu noktada yatırımcıların, yatırım yapacaklarını projeyi doğru seçmeleri oldukça önemli. Çünkü çok büyük ihtimalle bir süre sonra baktığımız her yerde metaverse projelerini ve bu projelerin coin’lerini göreceğiz. Dolayısıyla bu projelerden sadece birkaçı hayatta kalabilecek ve diğerleri tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak.

Analistlere göre MANA, başarılı olabilecek ve geleceği parlak metaverse coin’ler arasında yer alıyor. Çünkü şimdiden Decentraland kullanılabilir bir metaverse sunuyor. Şu anda platforma girerek çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz ve Decentraland’de arazi almak için MANA coin’leri kullanabilirsiniz.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak Decentraland hayatta kaldığı sürece MANA coin’lerin de kullanımının devam etmesi gerekiyor. Çünkü platformda yapılacak tüm işlemlerde MANA kullanılıyor. Ayrıca henüz Decentraland çok yeni ve gelecekte pek çok gelişmeye ev sahipliği yapması bekleniyor.

MANA Coin Hangi Borsalarda Var?

Yazının kaleme alındığı an itibari ile yaşana geri çekilmelere rağmen MANA, bir ay önceki değerinin %218 üzerinde işlem görüyor. Bu noktada MANA’nın 30 Ekim’de 4,69 dolar ile rekor kırdığını ve şu anda 2,55 dolardan işlem gördüğünü belirtmekte fayda var.

MANA coin şu anda pek çok popüler borsada yer alıyor. MANA’nın işlem gördüğü borsalar arasında, Binance, Coinbase, Huobi, Kucoin, Bithumb, Gate, FTX ve Kraken sayılabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar