X


Cryptocom (CRO) Fiyat Yorumları! Fiyat 1 Dolar Olabilecek Mi?

Borsa tokeni CRO yeniden 1 dolar seviyelerini test edebilecek mi?
21:00
9 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geçtiğimiz günlerde CRO oldukça güzel fiyatlamalar yapıyor hatta 1 dolar bölgesini bile test ediyordu. Milyar dolarlık anlaşmalarla adını ciddi sayıda insana duyuran borsanın yerel tokeni bir süredir düşmeye devam ediyor. Peki CRO token için 1 dolar hedefi yerini koruyor mu?

Crypto.com (CRO) Token

Yazı hazırlandığı sırada CRO token 0,58 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Şu anda piyasanın en büyük 15’inci kripto parası olan CRO fiyatının grafikte alışılmadık zirveler yapmaya başladığı Kasım ayının ortalarında ciddi popülerlik yakaladı. Pazarlama konusunda atılan dev adımlar elbette bu fiyatlamayı destekledi.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde Crypto.com, UFC’den PSG’ye kadar bir dizi futbol kulübüyle arka arkaya anlaşmalar yaptığını duyurdu. Ayrıca LA Lakers’ın Staples Center’ı için bir isim hakkı anlaşması da imzaladı. Bu son anlaşmanın boyutu tam 700 milyon dolardı. Coinbase, artan talep nedeniyle CRO’yu listelemeye karar verdi.

Tüm faktörler CRO’nun yaptığı %250’lik ralliyi destekledi.

CRO Token 1 Dolar Olur Mu?

Görünüşe göre hype zayıfladı, anlaşma haberleriyle uçuşa geçen fiyat artık soğuyor. ITB’nin emir defteri verileri son bir saatte satın alınandan 3 milyon daha fazla tokenin satıldığını gösteriyor. Kripto para piyasalarındaki satış baskısı, azalan CRO hype’ı ve CRO özelinde daha da fazla artan satış yönelimi, fiyatın daha da derin dipler bulmasına sebep olabilir.

Fiyat 6 Aralık tarihine kadar çok ciddi kalıcı kırılmalar yaşamadı, %61,8 Fibonacci seviyesi, son zamanlarda güçlü bir destek gibi davrandı ve daha derin dipleri engelledi. Satıcıların baskısı sebebiyle fiyat bir süre daha grafikteki aralıkta konsolide olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yatırımcıların fiyatta yaşanabilecek sert düşüşlere karşı dikkatli olması ve güncel stop bölgelerini iyi ayarlaması gerekiyor. Olumsuz senaryoda CRO token 0,43 dolar seviyesini hızla test edebilir. Günlük işlem hacmi %33 düştü ve piyasa değeri 15 milyar doların altına sarktı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar