Reklam

CRO Coin, Haftalık Süreçte En Çok Kazandıran Altcoin’ler Arasında Yer Aldı! Yorum ve Beklentiler

CRO Coin'den dikkat çeken performans.
17:17
22 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Crypto com blok zincirinin yerel kripto parası CRO Coin, son günlerdeki fiyat performansıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu yazıda yükselişin ardından sebepler ve gelecek beklentilerini ele alacağız.

Dev Anlaşma

Crypto com, kullanıcılara ödeme yapma, kripto para alım satımı ve DeFi‘yi ele alan çalışmalar ile çok amaçlı bir platformdur. Bu sistem CRO Coin tarafından desteklenmektedir ve şu anda 10 milyon kullanıcıya sahiptir. Crypto com, NBA’deki en iyi markalardan biriyle anlaşarak tanınırlığını artırdı.

En başarılı NBA ekiplerinden Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers ve Los Angeles Sparks’ın arenası Staples Center’ın adı 20 yıllık süreçte Crypto com Arena olarak değiştirildi. 700 milyon dolarlık sözleşme, Crypto com platformunu NBA’deki önde gelen markalar ile birleştirdi. Bu anlaşma, kazançlı bir pazarlama ve marka bilinirliği açısından oldukça önemlidir.

CRO Coin’den Etkileyici Performans

Anlaşmanın açıklandığı geçtiğimiz salı gününden bu yana Crypto com Coin %70’in üzerinde artış kaydederek 0.677 dolara tırmandı. Bununla birlikte yatırımcı ilgisi konusunda liderlik panosunda üst sıralara yükselen CRO, popülaritesini artırmaya devam ediyor.

Yatırımcılar, bu gelişmenin ardından CRO Coin‘de gözle görülür bir artışa tanık olurken bazı analistler anlaşmanın kriptolar için zirve çılgınlığını tetiklediğine inanıyor. Ancak yalnızca stadyum isim hakkıyla bu yükselişin gelmediği aşikar. CRO, Türkiye’ye açılmayı planlarken bu konuda işe alım stratejisini sürdürüyor.

Popüler kripto para CRO, son bir haftada %60’ın üzerinde artışıyla CMC listesinde 13. sırada yer alıyor. Bu denli yükselişin ardından CRO, mevcut yörüngesine devam ederse uzmanların beklentileri çok daha yüksek seviyelere güncellenebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar