X

Coinbase İki Altcoin’in Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi

Coinbase Custody Algorand ve Cosmos Staking hizmetini başlattı.
13:00
21 Mayıs 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan ve 8 milyar doların üzerinde değerlemeye ulaşan Coinbase, iki altcoin‘in yatırımcılarına müjdeli haberi verdi ve fiyatta yukarı yönlü bir hareketlenmeyi tetikledi.

ALGO ve ATOM Listelendi

Coinbase Custody artık Algorand (ALGO) ve Cosmos (ATOM) token’ları için Staking destekleyeceğini bildirdi. Bu kısaca Coinbase Custody yatırımcılarının sahip oldukları ALGO ve ATOM token’larını borsaya yatırarak belirli bir ödeme elde edecekleri anlamına geliyor.

Staking, kripto para sektöründe oldukça popüler pasif gelir elde etme yöntemlerinden birisi olarak biliniyor ve bu konudaki en ünlü kripto paranın Tezos olduğu malum. Coinbase Custody de Tezos için Staking desteğini sunan ilk kripto para platformlarından birisi ve XTZ’nin bu sayede top 10 kripto para arasına girdiği bile biliniyor.

ALGO ve ATOM da haberin duyurulmasından sonra hafif  bir hareketlenme yaşasa da bunun aslında uzun vadeli bir harekete neden olacağı tahmin ediliyor. Coinbase’in başlattığı Staking furyası daha sonra Kraken ve Binance gibi kripto para borsaları tarafından da uygulanmaya başlandı ve ATOM ile ALGO’nun bundan sonra diğer borsalarda da benzer hizmetlere dahil edileceği tahmin edilebiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar