X

Chiliz Teknik Analizi: CHZ’de Son Durum

Chiliz (CHZ) yorumları.
12:21
3 Mayıs 2021

Popüler kripto para birimi Chiliz (CHZ) yukarı yönlü bir fiyat kırılması beklentisiyle konsolidasyon dönemi geçiriyor. 0.594 dolar ila 0.645 dolar fiyat bandı arasındaki belirleyici bir kapanış, yükseliş trendinin başlangıcı olabilir. Ancak 0.510 dolarlık destek seviyesinin kaybedilmesi yükseliş senaryosunu tersine çevirebilir. Son günlerin en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olan Chiliz, haberimizin hazırlandığı sırada 0.54 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Chiliz %35’lik Bir Yükselişin Eşiğinde Mi?

CHZ fiyatı nisan ayında Rakuten anlaşmasının duyurulmasının ardından 0.80 dolara kadar tırmanmıştı. Lider kripto para Bitcoin’in geri çekilmesinde büyük yara alan CHZ, 0.36 dolarlık kritik destek seviyesine gerilese de burada güç toplamış ve 0.50 doların üzerine çıkmıştı. Son bir haftadır 0.50 doların üzerinde seyreden CHZ fiyatı yukarı yönlü kırılma noktasına yöneliyor olabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Chiliz grafikleri, popüler kripto paranın kritik bir düzeltmenin ardından toparlanma evresini gösteriyor. Günlük grafik verilerine göre RSI 53 seviyesinde. Müthiş Osilatör göstergesi olası bir yükseliş hareketini işaret ediyor. CHZ adına yükselişin anahtar seviyesi olan 0.519 doların aşılması CHZ’ye ivme kazandırdı. Chiliz boğaları bu seviyelerde konsolidasyon sürecini atlatıp yükseliş başlatmayı gözlüyor.

Chiliz Fiyatında Önemli Seviyeler

Boğaların Chiliz fiyatını 0.594 dolar ila 0.645 dolar bandına taşıma girişimleri görülebilir. CHZ bu direnç alanında daha önce üç kez reddedildi. Boğalar bu bölgeyi destek alanına çevirebilirse yükselişin önündeki ilk durak 0.746 dolar seviyesi olabilir. Buna göre CHZ, %35’lik bir yükselişin eşiğinde olabilir.

Öte yandan Chiliz (CHZ) boğaları bu denemesinde başarısız olursa fiyat 0.51 dolarlık destek noktasına geri çekilebilir. 0.517 dolar ila 0.495 dolar arasındaki fiyat kanalı yükseliş momentumunu tersine çevirebilir. Bununla birlikte bir panik satışı CHZ fiyatını 0.477 dolar ila 0.453 dolar arasındaki destek noktasına çekebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar