X

Chiliz (CHZ), BitTorrent Token (BTT) ve Holochain (HOT) Fiyat Analizi

CHZ, BTT ve HOT grafiklerinde son durum.
23:51
5 Mayıs 2021

Popüler kripto para birimi Chiliz, son günlerdeki hareketli gelişmelere rağmen yerinde sayıyor. BitTorrent önemli bir direnç noktasını aşmaya çalışırken Holochain gün içerisinde 0.016196 dolara dokunsa da satış baskısına maruz kalarak %12’lik bir geri çekilme yaşadı.

Chiliz (CHZ)

CHZ CEO’su Alexandre Dreyfus’un, UFC token müjdesini vermesinin ardından yatırımcılar büyük heyecan yaşamıştı. Ancak bu haber CHZ fiyatına yeteri kadar etki etmedi. CHZ gün içerisinde 0.48 dolar ila 0.50 dolar arasındaki kritik destek alanını test ederken buradan başarılı bir şekilde sıyrılmayı başardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Günlük grafik verilerine göre CHZ konsolidasyon döneminde gözüküyor. RSI yaklaşık olarak iki haftadır aynı seviyelerde seyrini sürdürürken Müthiş Osilatör göstergesi düşük momentumu işaret ediyor.

BitTorrent Token (BTT)

Popüler kripto para BitTorrent, an itibarıyla kritik bir direnç noktasını test ediyor. 0.0070 dolarlık direnç alanını kırmak için mücadele eden boğalar henüz bu bölgeden sıyrılamadı. Bunun yanı sıra gün içerisinde 0.0074 dolara dokunan BTT bu seviyede tutunamazken bir geri çekilme yaşadı.

Günlük grafik verilerine göre RSI 50 seviyesiyle nötr bölgede. Ayrıca MACD göstergesinin sıfır çizgisinin altına olan seyri düşüş trendini işaret ediyor.

Holochain (HOT)

Son günlerin en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olan Holochain (HOT), gün içerisinde önemli bir geri çekilme yaşayarak düşüş evresine girdi. HOT, haberimizin hazırlandığı sırada 0.0144 dolar seviyelerinden işlem görürken ayılar piyasa hakimiyetini ele geçirmiş gözüküyor. HOT teknik analiz verileri düşüş eğilimini doğrularken uzmanlar popüler kripto para için kritik destek seviyesinin 0.010 dolar olduğunun altını çizdi.

Günlük grafik verilerine göre RSI 46 seviyesinde. Bununla birlikte MACD düşüş trendine işaret ederken Müthiş Osilatör göstergesi aşağı yönlü hareketi doğruluyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar