X


Chiliz Borsasında İşlem Gören Fan Token’larda Son Durum: JUV Token, BAR Token ve Daha Fazlası

Blockchain platformu Chiliz, piyasaya başka bir bakış açısı kazandırarak taraftar token tanımını literatüre soktu.
18:15
7 Ekim 2021

Kripto para piyasası; şaka kripto paralar, DeFi token’ları, NFT sektörü gibi birçok farklı alanda kendine yeni kazanımlar elde etti. Spor dünyasının önde gelen Blockchain platformu Chiliz, piyasaya başka bir bakış açısı kazandırarak taraftar token tanımını literatüre soktu. Chiliz borsası, fan token’ları ile birlikte popülaritesini artırmaya devam ediyor.

Chiliz

Chiliz ekosisteminin yerel kripto parası CHZ, genel piyasa trendi ile birlikte 0.30 dolara yükseldi. Piyasanın hareketli vakitlerinde parabolik bir fiyat hareketine imza atamayan CHZ, 0.30 dolar bölgesinde tutunmaya çalışıyor. Liderin yükselişi ile birlikte artış trendini hızlandırma fırsatı arayan boğalar, henüz bu alanda başarılı olamadı.

CHZ, yaklaşık 7 ay önce 0.89 dolara tırmanarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesinin henüz %66 gerisinde bulunan CHZ, analistlerin takip listesinde bulunuyor. CHZ adına kritik noktanın 0.32 dolarlık direnç bölgesi olduğu belirtiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Taraftar Token Fiyatları

Chiliz borsasında listelenen taraftar token’lar, liglerin seyircilere kavuşmasının akabinde heyecan kazanması ile trend oldu. 60’tan fazla spor kulübü ile çalışan Chiliz ekosistemi, taraftar token arzları için gün sayıyor. Şu ana kadar PSG, BAR, GAL, JUV, CITY, ROMA, INTER ve daha birçok taraftar token FTO’su gerçekleştiren Chiliz, çalışmalarını NBA ekiplerine yoğunlaştırmış durumda. Her gün yeni bir NBA ekibi ile anlaşma duyuran Socios, günbegün popüler hale geliyor.

Chiliz borsasında öne çıkan taraftar token fiyatları şu şekilde: JUV %15 artış ile 14.57 dolar, NAVI %9 artışla 2.05 dolar, UFC %7 artış ile 5.06,  PFL %6 artışla 1.36 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Bunun yanı sıra popüler fan token BAR ve ATM hareketli saatler geçiriyor. BAR gün içerisinde 19 doları aşarken ATM 16.20 dolara dokunmayı başardı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar