reklamı kapat

Charles Hoskinson’dan ADA Hakkında Umut Veren Açıklama!

Cardano'nun (ADA) önde gelen ismi Charles Hoskinson, ivmenin devam etmesi halinde lider kripto para olabileceklerini iddia etti.
20:00
11 Mayıs 2019

Kripto para piyasası özellikle Nisan ayının başından bu yana inanılmaz bir ivme ile yükselmeye ve değerini arttırmaya devam ediyor. Bitcoin (BTC) son 1 haftadır neredeyse her yeni günü Asya piyasasının gece yaptığı alımlar ile yeni bir rekor kırarak giriyor. Bu sabah 6.800 dolar direnç noktasını kıran BTC, basın saatine göre 6.900 doları da geçti ve 7.000 dolara doğru ilerlemekte.

Bir haftalık süreçte tek yükselen BTC olsa ve altcoin’ler nispeten düşüş yaşasa da, bu durum bugün itibariyle değişti ve neredeyse bütün piyasa yükselişe geçti. Toplam piyasa değerine göre 10. sırada yer alan Cardano (ADA) da %13.92’lik artış ile en çok değer kazananlardan birisi oldu.

Bu İvme İle ADA Zirvede Yer Alacak!

Cardano’nun arkasındaki IOHK‘nın CEO’su Charles Hoskinson da yaptığı yeni açıklamasında yaşanan yükselişe ve ADA’nın çıkabileceği noktalara  değindi:

”Sektörden işittiğimiz bütün bu olumsuz yorumlara rağmen, ADA protokolü üzerinde çalışan iki farklı gruba sahibiz ve bunların ikisi de birbirinden bir şeyler öğrenmekte. Bir grup protokolün yaratıcı tarafının hala el değmemiş bir hale durmasını sağlarken, diğer grup ise çok daha düzenli ve belirli bir şekilde çalışmakta. Bu ivmeyi devam ettirirsek oldukça eminim ki piyasadaki lider kripto para birimi haline geleceğiz.”

Hoskinson bunun yanı sıra beklenen Shelley test ağının geçtiğimiz tarihlerdeki IOHK etkinliğinde piyasaya sürülmek istendiğini ancak birkaç sorun yüzünden bunun yeniden ertelendiğini ifade etti. Hoskinson 2 hafta önce yaptığı açıklamada Shelley konusunda ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermişti. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.