X


CEO Açıkladı: Sadece Tek Bir Koşulda Ripple ve SEC Anlaşabilir!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yaptığı bir açıklamada sadece bir koşul sağlanırsa SEC ve Ripple’ın anlaşabileceğini ifade etti.
12:09
25 Eylül 2021

Ripple ve SEC arasındaki dava süreci son hız devam ederken, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC ile sadece bir koşulda anlaşmaya varacaklarını ifade etti.

Ripple ve SEC Anlaşabilir Mi?

Garlinghouse yaptığı açıklamalarda sadece SEC’in Bitcoin ve Ethereum’da olduğu gibi XRP’yi de menkul kıymet olarak görmediklerini açıklaması halinde anlaşmaya varabileceklerini dile getirdi.

CEO konuyla ilgili açıklamasında, “SEC ile ileriye dönük yapıcı bir yol bulabileceğimiz ölçüde, elbette bunu bulmak istiyoruz. İleriye dönük olarak XRP’nin ne olduğu konusunda mutlak bir kesinlik olmadıkça, ne zaman karar vereceğimize dair bir senaryo yok. XRP’nin nasıl son derece güçlü bir araç olabileceğine dair net bir vizyonumuz var. Kripto topluluğunda ve XRP topluluğunda XRP ile harika şeyler yapan başka birçok insan var.” sözlerini kullandı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dava Kritik Süreçte

XRP davasının şu anda kritik bir aşamada olduğu düşünülüyor. Ripple, SEC’i adil davranmadıkları konusunda suçlarken, bu davanın tüm kripto para ekosistemi için emsal teşkil edip etmeyeceği düşünülüyor.

Tüm bunlara ek olarak XRP topluluğu davayı Ripple’ın kazanacağından emin görünse de henüz bu noktada net bir açıklamada bulunmak mümkün değil.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar