X


Cardano’nun (ADA) Kurucusudan, Amazon Ortaklığıyla İlgili Yorum!

Cardano hayranı bir twitter kullanıcısı, Cardano ve Amazon'un olası ortaklığıyla ilgili bir anket yaptı. Charles Hoskinson'dan yanıt gecikmedi.
13:05
23 Eylül 2021

Input Output Global’in CEO’su ve Cardano blok zinciri platformunun kurucusu Charles Hoskinson, e-ticaret devi Amazon’un Cardano ile bir ortaklık imzalamayı planlayıp planlamadığıyla ilgili soruyu yanıtlayarak bir Twitter anketine yorum yaptı.

Charles Hoskinson: Benim de Bilgim Yok

Anket, dört gün önce 31.700 takipçisi olan bir Cardano hayranı Pieter Nierop tarafından başlatıldı. Pieter Nierop, topluluğa gelecekte Cardano ile Amazon arasında olabilecek potansiyel bir ortaklık ile ilgili bir soru sordu. Oylamaya toplam 3.949 kişi katıldı; %67,9’u bu ortaklığın gerçekleşmesini beklediği yönünde oy kullanırken, %32.1’i de ankette konuyla ilgili olumsuz görüş bildirdi. Charles Hoskinson, twitterdaki anketin altına, bahsi geçen olası bir ortaklıktan haberdar olmadığını ifade eden bir yorum yaptı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Amazon Haberi, Geçmişte Piyasaya Olumlu Yansımıştı

Kripto para piyasasındaki genel yükselişi tetikleyen önemli faktörlerden biri de bu yıl çıkan, e-ticaret devi Amazon’un ödemelerde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Cardano (ADA) kabul etmeye hazırlandığı söylentileriydi. Bu iddia, 25 Temmuz’da Amazon’un içinden anonim bir kişi tarafından geldi. Bu söylentinin yayılması ile birlikte o tarihte BTC, 38.800 dolarlık fiyat seviyelerinden 40.000 dolar seviyelerine kadar yükselmişti. Ancak ertesi gün şirket bu iddiaları yalanladı.

Amazon’un bu iddiaları yalanlamasına rağmen kripto uzmanlarına yönelik duyurduğu iş ilanı da, bazı yatırımcıların bu söylentilerin uzun vadede doğru olduğunu düşünmesine yol açtı. Şirket, yayınladığı iş ilanında, blok zinciri teknolojisi alanında uzman liderler aradığını duyuruyordu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar