Büyük Başarı! Bu Altcoin Balinaların Gözdesi Oldu! Analistlerden Kritik Açıklama!

Ayı piyasası hız kesmeden devam ederken, önde gelen altcoin'ler balina birikimleri, yakımlar ve ortaklılar sayesinde ivme kazanmaya devam ediyor. 
14:00
4 Aralık 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ayı piyasası hız kesmeden devam ederken, önde gelen altcoin’ler balina birikimleri, yakımlar ve ortaklılar sayesinde ivme kazanmaya devam ediyor.

Decentraland (MANA), Zirvede!

Balina izleme platformu WhaleStats bu sabah bir tweet’te, Decentraland (MANA) en büyük 2.000 ETH balinası arasında dolar cinsinden en büyük değere sahip kripto para olduğunu açıkladı. MANA, Lido Staked ETH’yi (stETH) geçmeyi başardı. stETH fiyatı son 24 saat içinde %1,41 düştükten sonra an itibariyle 1.237,87 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre. Ayrıca stETH, Bitcoin’e (BTC) karşı %1,73 değer kaybetti. MANA son  24 saatte %0,06’lık hafif bir artışın ardından an itibariyle 0,413 dolardan işlem görüyor. Altcoin, aynı zaman ETH’ye karşı %1,64 güçlendi. MANA’nın fiyatı, şu anda günlük 20 EMA seviyesi olan yaklaşık 0,4260 dolar seviyesinde tutuluyor. Bu aynı zamanda MANA’nın son 2 haftadır işlem gördüğü paralel fiyat kanalının üst sınırı. Fiyat kanalı için alt sınır 0,368 dolar seviyedi.

Şu anda günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) çizgisi, MANA fiyatının mevcut direnç seviyesinin üzerine çıkmasını sağlayacak bir yükseliş bayrağı olan günlük RSI Standart Hareketli Ortalama (SMA) çizgisinin üzerinde konumlanıyor. MANA, bu direnç seviyesinin üzerine çıkabilirse,%12,1’lik bir artışla 0,4632 doları görebilir. Öte yandan, direnç seviyesi devam ederse, MANA fiyatı mevcut fiyat kanalının alt bandına kadar geri dönebilir. MANA’nın yarının işlem seansının sonuna kadar günlük 20 EMA çizgisinin üzerinde kapanması, yükseliş hareketinin teyidi olacaktır.

Metaverse, Uzun Vadede Umut Vaat Ediyor!

Kripto para piyasası son dönemlerdeki çöküşlerden dolayı zor bir dönemden geçerken, metaverse  hala uzun vadede umut vaat eden sektör olarak büyük ilgi görüyor. Orijinal metaverse dünya kurucularından biri olan Decentraland, yenilikçi anlayışı ile sektörde ses getirmeye devam edebilir.  MANA  piyasaya sürüldüğünden beri popülaritesinde inişli çıkışlı bir süreç yaşadı.

Son çöküş, MANA’yı  sert vurdu. Uzmanlara göre, mevcut zorluklara rağmen, özelleştirilebilir arazi arsaları, metaverse’nin temel dayanaklarından biridir ve önümüzdeki yıllarda en iyi metaverse paraları arasında yer alacaktır. Citi Bank ve Grayscale raporuna göre, metaverse sektörü önümüzdeki yıllar içerisinde değerini kat kat artırma potansiyeline sahip. Bu nedenle, MANA gibi altcoin’ler umut vaat etmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar