X

Bu Token 24 Saatte Yüzde 30 Arttı ve Artışın Devam Etmesi Bekleniyor!

Son zamanların popüler token’ı son 24 saat içinde yüzde 30 artış sergiledi.
09:19
14 Kasım 2020

2020 yılında en çok konuştuğumuz token’lar DeFi token’ları oldu. Her ne kadar Bitcoin (BTC) yükselişi ile birlikte gerilemeler yaşasalar da son zamanlarda kendilerini toparlıyorlar. SushiSwap’in token’ı SUSHI de bu toparlanmalar içinde en çok dikkat çeken token olarak karşımıza çıkıyor.

SUSHI %30 Arttı

SushiSwap’in SUSHI token’ı yalnızca son 24 saatte %30 arttı ve bu da onu piyasa değerine göre ilk 100 kripto para içinde en iyi performans gösteren kripto varlık haline getirdi. Bu ralli, kripto para birimi için güçlü teknik yükseltmelerin yanı sıra olumlu teknik trendlerin ortasında gerçekleşti.

Bunlara ek olarak SUSHI token’ı yüzde 30 gibi bir artış sergilerken UniSwap’in UNI token’ı da aynı zaman diliminde yaklaşık olarak yüzde 25 ile yüzde 30 arasında bir artış performansı sergiledi. Piyasanın popüler analistlerinden Pierre’in ise bu konuda hakkında ilginç bir yorumu var. Analist iki token’ın bir şekilde birbiri ile bağlantılı olduğunu öne sürüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

UNI Neden Yükseliyor?

Konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda Pierre, “SUSHI ve UNI arasındaki ilişki biraz mantıklı olsa bile asla fark etmemiştim. Her ikisi de H4 100 MA’yı (güzel bir şekilde) asırlardır ilk kez çevirdi, ancak yine de yukarıdaki fiyatlar için yapacak çok iş var.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Uniswap yükseliyor çünkü birkaç gün içinde kripto para biriminin yield-farming yayınlamaları geçici olarak sona erecek. Bu da her gün piyasada milyonlarca dolar değerinde kripto paranın satılmasını engelleyecek.

Olumlu Teknik Yükseltmeler

SushiSwap, olumlu teknik güncellemeler yaşadı ve bu teknik güncellemelerin SUSHI’nin boğa durumunu güçlendirmesi bekleniyor. Protokol, kendisini sadece aylar önce hard fork ile ayrıldığı Uniswap’tan tamamen bağımsız hale getirmeye çalışıyor. Analistler, SushiSwap‘in sürekli rekabetçi olan merkezsiz finans piyasasında kendisine bir yer açabileceğini düşünüyor.

Bunlara ek olarak SushiSwap’in geliştiricileri, kendilerini bağımsız ve farklı yapmak için geçici kaybı ortadan kaldırma yöntemleri, yerel bir limit emri özelliği ve merkezi olmayan bir borç verme ve borç alma platformu dahil olmak üzere çeşitli araçları kullanmayı hedefliyor.

Analistlere göre ise bu yeni araçlar ve kullanım durumları SUSHI’nin değerini arttırmalı. Çünkü bu yenilikler SUSHI sahiplerine gelir getirecek.

Ayrıca DeFi token’larının tamamının Kasım ayında güçlü performanslar sergileyeceği düşünülüyor ve yatırımcıların DeFi token’larına odaklanması gerektiği düşünülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar